1. hırsız ve çöp tayfa toplanmış yine.
    Hayırdır ne hırsızlığımızı gördün ? bugüne kadarda bok atmaya çalışıyorsun ezik herif seni gelirsin yada gelmezsin gırtlağınamı yapışıyoruz senin de burada gelmişsin laf ediyorsun çöp dediğin tayfa ile oyunmu oynadın ezik herif sende konuşuyorsun en azından biz birşeyleri toplamaya çalışıyoruz insanlara bok atmadan önce ispatlarınla gel olurmu şimdi 2le bu posttan

2. bana göre çöp , ayrıca hırsızlar kendilerini biliyor . birde cümle kurabilmeyi öğrenmen dileğiyle .
    Hayırdır ne gitti zoruna bu kadar kendini bu kadar yanlız hissetme yahu ezik insan seni cümle kurmaktan yana sıkıntı çekmiyoruz biz en azından insanlarla konuşuyoruz bütün insanları seviyoruz ama hayvanlaşmış insanları sevemiyoruz hırsız dediğin kimse onun adını yazacaksın koyacaksın hırsızlığınıda ortaya orada burada hırsız demek ile olmuyor.Bugun katil olan adam bile suçu ispat edilmediği sürece zanlı oluyor elinde hırsızlık yapanın ismi ve belgesi var ise oturup buraya yazarsın bizde görürüz ortaya böyle yırtık dondan çıkar gibi çıkıp sonrada gelip hırsızsınız demeye gerek yok seni kovduğumuz ne kadar belli kim olduğunu yazma şeklin ile belli ediyorsun direk hani bu kadar küçülmene gerek yok :)

3. öncelikle zoruna giden belli :D çünkü ben hırsızlar kendilerini biliyor dedim şu hırsız veya bu hırsız demedim . ayrıca kanıta falan da gerek yok her şey ortada alınmak isteyen alınır ben ortaya konuşuyorum . en azından konuşabiliyorum :D . yazık kendi kendine beni birileri sanmışsın yok ne kadar zoruna gitti falan demişsin hayal dünyan da geniş ama biraz kitap okumanı tavsiye ediyorum sadece kafada kurarak olmaz :d hadi daha fazla hakaret et bana kır klavyeni :D
    Keşke benim okuduğum kitaplar kadar kitap okuma şansın olsaydı ama malesef diyorum öncelikle kendisini burada nicklerin arkasına saklayıp sonrada kendi hayal dünyanda milleti hırsız yapmanda bir tuhaflık hani neden ise biz senin gibi ne bordo klavyeliler gördük burada rahat ol sen :) senin gibi başklarının karakterleri arkasında yada başka nickler arkasında gezmiyoruz ben guildim ile övünüyorum en azından hepsi türk gidip konuşuyoruz hiç birşey yapmasak kendi içimizde muhabbetimiz yetiyor.Senin gibi ezikler sayesinde bizim reklamımız oluyor sağolasın bu konuda çünkü biz reklamın iyisi kötüsü olmaz kanısı içindeyiz inşallah hayal dünyan ve boş konuşmaların düzelirde sende birazcık birşeyler yapabilecek insanlar tanırsın hadi şimdi oku oku sık youtubeden :)

4. hahaha kimse eline sağlık sana iyi geçirmiş :))

5. ben hiç birşey çaldırmadım çok şükür :D keşke konuştugun kadar gerçekden yüregin olsada söylesen gerçekleri crashdan sonra nede güzel coins çaldılar kim bunlar :D dahada yazmıcam deymez artık çöp :D
    Şikayet etseydin aslanım ozaman :) madem bu konuda fikir sahibisin warmane hırsızlara karşı önlem almış durumda tabi ingilizce low seviyede olunca :)) sana daha kafa yormaya gerek yok gerekli forum moderatörlerine şikayeti yaparız sen muhattap dışısın

6. ya arkadaşlar kime yazdıysam cevapsız kaldım oyunda guildde türk mü yok yoksa yabancılara mı denk geldim :( lvl im düşük o yüzden özel atamadım parti yolladım kabul ediyorlar slm yazıuyorum slm alan yok daha bişey demeden partiyi bozuyor adamlar herkesi her lvl de her daim beklediğiniz belli kolay gelsin size ...

7. yo var bizim guilde gelebilirsin yada alternatif bi guild kurulmus sanırım deathwingde orası alırsa orayada gidebilirsin alliancede isen Hide N Seek olarak aratırsan cıkacaktır.

First 12