1. Нов играч

    Здравейте! Наскоро разбрах , че са направили Wotlk х1 сървър , без донейтване Лордаерон . Това ме устройва и искам да започна , направих си паладин , но виждам , че има май страшно много паладини в сървъра. Искам да джойна в райдинг гилд след като стана мах. левъл и след като се геарна. И въпроса ми е , кои клас не е чак толкова популярен.

  2. При положение, че релмът има 11,000 онлайн играчи, такъв въпрос е неуместен. Просто играй това, което искаш. Лично аз не съм виждал кой знае колко паладини, освен ако не говориш за Alliance, където принципно са си доста висок %.

  3. Здравейте! Наскоро разбрах , че са направили Wotlk х1 сървър , без донейтване Лордаерон . Това ме устройва и искам да започна , направих си паладин , но виждам , че има май страшно много паладини в сървъра. Искам да джойна в райдинг гилд след като стана мах. левъл и след като се геарна. И въпроса ми е , кои клас не е чак толкова популярен.
    Не си разбрал правилно, донейтване ще има ,но за да купиш хероишка версия на итем ще трябва да купиш или лоотнеш нормалска. Екипа доста подробно е обяснил нещата защо просто не се прочетат. Ако смяташ ,че има безплатен обяд защо не си отвориш магазин в който всичко се раздава без пари ,а ние ще се съберем 11 хиляди клиента да вземаме ?

    По темата
    -Must have a lower tier equipped before higher item can be obtained using coins
    -Item level requirement (i.e. must have Edge of Agony equipped before Fleshrender can be obtained using coins
    Edited: February 21, 2016

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •