Kao dugogodišnji igrač i čitalac epske fantastike univerzuma World Of Warcraft-a, odlučio sam da kreiram Youtube kanal koji će biti isključivo posvećen World Of Warcraft-u. Moj cilj jeste da sa svima koji su zainteresovani podelim istorijske priče koje nosi Warcraft univerzum, kao i gameplay same igrice, novosti na njenom polju, promene, vesti itd. Pogotovo što je u pitanju igrica starosti 13 - godina i još uvek je na vrhu MMORPG žanra sa preko 10 Miliona aktivnih Subscribed-a.
Za početak imam par video kreacija za ljude koji su novi u svetu Warcraft-a i redovno ću raditi update-te . Da bih bio malo precizniji, ono što ću ja na svom kanalu zapravo raditi jeste prikazivanje gameplay-a PvE-a, PvP-a (Retail je u pitanju), vodiću diskusije sa vama i pričati o mogućnostima same igrice, verujem da ćete saznati mnogo toga novog, imam u planu da govorim o lore-u Warcraft-a , potom o novostima koje Blizzard planira da uradi u Warcraft-u, naravno već je najavljena nova ekspanzija, ja se nadam da ću tokom sledeće godine dobiti beta key kada bude krenulo deljenje naravno, i svakako planiram da to podelim sa svima vama, dodao sam skoro video kreaciju poslednjeg raida u Legion ekspanziji u pitanju je Antorus the Burning Throne .

Šta me je navelo na kreiranje ovog kanala? Pa pre svega igram World Of Warcraft punih 12 godina, u početku me je samo igranje zanimalo, a malo kasnije sam sve više otkrivao da je zapravo to jedna neispričana priča i onda sam krenuo da čitam o tome, kasnije sam odlučio da kreiram kanal na našem jeziku ( kada kažem našem, mislim na Staru Yugoslaviju, ja to tako poštujem) nisam želeo da započnem na engleskom jer smatram da je previše Youtube-ra već to započelo, pa mislim da je ipak lepše to čuti na našem maternjem jeziku, jer mi nije bio cilj zapravo popularnost kanala, svakako bih imao više uspeha na engleskom.
Kanal je kreiran pre par nedelja, čisto da se zna jer nisam želeo da ga pustim u opticaj bez ne kreiranih nekoliko video kreacija, čisto da ima šta da se vidi i da ljudi vide da je ovo onako jedan ozbiljan rad ako smem da kažem :) .



Voleo bih da pogledate moj kanal, iskažete svoje neko mišljenje, i da više mi prijaju kritike nego pohvale, jer će me kritike unapređivati. Kako budete gledali video edicije koje sam postavio uviđaćete napredak na svakoj od njih, svakako radim na unapređivanju kreiranja videa i vremenom ću biti sve bolji. Toliko od mene. :D :D :D


Direktan Link. Uživajte.

https://www.youtube.com/channel/UCj2..._as=subscriber