1. Trauma

Öncelikle herkese merhabalar trauma isimli eu tr karışık PvP guildimiz 6k gs ve üzeri pvp itemler olmak üzere ve arena ratingi 1.750 2000 rate olan herkese kapımız açıktır . Guildimizde 24/7 premade battle ground sistemi av enabler addonu ile giriyoruz. haftalık orgrimmar + FTA raidleri ve 1v1,2v2,3v3 arena eventleri kuruluyor. Guildimizde yaklaşık 16 17 civarı türk arkadaşlarımız var amacımız hep birlikte güzel vakit gecirmek ve dostça kalmak

Kurallar

Guild icinde küfür etmek yasaktır
    Durduk yere kavga cikarmak vs insanların hoslanmadigi şakaları yapmak yasaktır
    Guildimize gelmek isteyenler bana whisper atabilir
    Saygılar Muck
    https://armory.warmane.com/guild/Tra...ecrown/summary
    Yaptığımız etkinliklerden bir kare https://imgur.com/a/6V3tX
    Edited: December 23, 2017

2. süper guild ve harika ortam var arkadaşlar şuana kadar başka bir guildde yapmadığım pvp yi ilk defa muck sayesinde yaptım bize katılmanızı öneririm :)) saygılar hayalperest

3. Arkadaş nasıl yaptınız nasıl ettiniz bilmiyorum ama gerçekten yaklaşık 10 yıla yakın ( Molten de Dahil ) su serveri oynuyorum. PVP adına bir başka grup daha görmedim ve tanımam. Nereye gitsem trauma bastı nereye gitsem trauma burdan geçti. Bana hordeyi bıraktırıpta Ally geçmeme vasıta olan kardeşler iyi ki varsınız. Herkez birbiriyle uyumlu bi kere kavga yok gürültü yok hır gür yok. Ve feci bi pvp potansiyeli var arkada kalan bir eleman yok ya bundan iyisi olurmu.
    Beyler iyi ki varsınız.

Saygılarımla Chackal <3 ^^

4. Kardesler bu en iyi Turk PVP guildi Muck'lan beraber 5 seneden beri birlikte oyniyoruz en iyi guild masterdir kendisi ben guildte yim sizi de davet ediyorum !

5. Hayırlı olsun muck kardeşim :) sen olduğun sürece hordelere rahat yok :D

6. hadi be ordan abartmasan olmaz yani :D

7. yaklaşık 2 senedir seninle orgrimmarı süpürdük geçtik neredeyse günlük 1 k kills yapacaktık :D aynı şekilde bg de bizi aşağı indirebilen horde guildi çok az malesef =) trauma rules <3

8. hepiniz seviliyorsunuz kardeşlerim =)))

9. Warmane'nin en sıcak loncalarından biri.
    Bu guild'i doğru şartlara sahip olan herkese kesinlikle tavsiye ederim.

En iyi İttifak rehberi orada. Günlük PvP ve daha fazlası. Bizi kontrol et!

10. :(( Best translate ever i've seen <3 thank you nkia =)

11. :(( Best translate ever i've seen <3 thank you nkia =)
    U love me, sus

12 Last