1. Ovo sam napravio kako bih prvenstveno pomogao svima iz Srbije oko donacije. Na forumu mozete naci postove na kome pise da je ovo zabranjeno i da se dobija ban za ovo, ovo je moja prepiska sa jednim od ljudi iz Warmane https://ibb.co/XxYB1SD
    Tako da sto se tice "petljanja" oko VPN nemaju nista protiv toga.

    Moje iskustvo je bilo malo drugčije koristeći FREE VPN. IP adresa mi je bila suspendovana na pet meseci, ban appeal opcija i prodavnica mi vise nisu bili dostupni. Morao sam da pisem mail na warmane@info i da čekam par dana da mi srede account. Rekli mi da su većina FREE VPN adresa banovana i da izbegavam da ih koristim. Poslao sam im onda još jedan mail da pitam za sugestiju šta da radim koji VPN da koristim i evo odgovora na to :

    "We can offer no suggestions, sorry. We also do not support circumventing Paymentwalls available payment methods via VPN use though you can try connecting via neighbouring countries to review available payment methods"
    Edited: October 4, 2021

  2. Pozdrav, ja sam zaglavio na verovatno najglupljem koraku pa ako neko moze da mi objasni sta je u pitanju. Kada odem na My Account>Donate, popunim formu PaymentWall-a gde mi trazi mail, drzavu i metod placanja. Izaberem metod Bank Card, popunim ostalo i idem Submit, nakon cega mi samo iskoci veliki zuti smajli sa porukom "Thanks for your feedback". E sad, ja sam njima dao feedback, ali ja ne dobih nista, sta dalje?!

  3. Trenutno nije moguće donirati iz Srbije. Zašto, niko ne zna (nismo na listi sankcija). Kada će biti moguće, niko ne zna...

  4. Sve nesto gledam kako moze da se donate ali mislim da je mrka kapa, voleo bi da me ispravi neko. (21-12-2021)

  5. zdravo,jel moze preko visa kartice donaciju da radim,pre je bilo opicija odmah na warmane de si mogao da biras kolko hoces ,ovde sad vidim trazi meail i racun nema odmah na pocetku kolko hoces

  6. Jel ovo i dalje jedini nacin za donaciju iz Srbije?

  7. Evo ni u 2022 nije moguce iz nase zemlje,nadam se da ce warmane to resiti u skorije vreme

  8. Jel je probao neko skoro da donira poslao bih odmah novac ako ne moze iz srbije neka mi se neko javi uplatio bih donaciju ali ne vidim da moze ?

  9. Na 20km sam od Rumunske granice a 50 od Madjarske.Trknuo bi ja preko pa donirao odatle kad bi znao da to tako moze. Zna li neko ?

  10. Donacije ponovo rade

    Izgleda da su popravili sistem doniranja. Potvrdjujem da sam danas uspesno donirao iz Srbije koristeci Visa debitnu karticu banke Intese (bez VPN ili bilo cega slicnog). Coini su se odmah pojavili na stanju.

First 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •