1. Szukam dobrej guildi po stronie Hordy

    Witam!
    Jestem w trakcie poszukiwań guildi na realmie Icecrown chociaż szybciej będzie chyba jak guildia mnie znajdzie :) Jestem starym graczem WotLK pochodzącym chronologicznie z serwerów Theatre of Dreams, Sunwella, Atlantissa. Gram od zawsze Taurenem Druidem Balanced. Póki co potrzebuje pomocy w ponownym wdrożeniu się w gre po przerwie. Ze swojej strony oferuję pełne zaangażowanie w rozwój guidi przy mojej dużej aktywności oraz wysoką kulturę osobistą człowieka który ma już 35 lat prawie na karku ;) Myślę że bardzo fajnie jest się bawić w teamie bez spiny z wzajemnym szacunkiem :) Jestem na serwerze dla funu. Chętnie będę pomagał innym w potrzebie :) Jeśli kogokolwiek z Guild Masterów lub Oficerów przekonałem do siebie to proszę o kontakt :)
    Z góry dziękuję za odezwę!
    Pozdrawiam!
    Zetipe
    Edited: July 20, 2022

  2. Temat przeze mnie założony został 25 czerwca 2019 roku i ponownie jest aktualny. Pomyślałem że nie będę zakładał nowego tylko zaktualizuje :) Jakaś Guildia z aktywnym Discordem istnieje? :) Miło by mi było poznać większą ekipę :)

  3. The Lords of The ring PL - 71 osób, online około 10. średnia wieku 30+, więc idealnie się wpisujesz :) . Gramy 4fun. w/rekin


  4. Cześć,
    też chętnie dołączę :)) Boomy troche pve i pvp, szukam elemental shamana do 2s :)

  5. Te? szukam gildii :D Stary wyjadacz z Sunwella. nick Smooks !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •