1. Sefiller

<Sefiller>Türk guildi olarak progress yapabileceğimiz oyuncular aramaktayız hedefimiz 12/12 yapan ilk ve tek Türk guildi olmak (KS) mevcuz olduğu için çoğu bossu heroic kesme avantajı vardır Raid liderlerimiz tecrübeli ve bilgili yakında gelicek olan Ruby Sanctum raidini Realm first denemek istiyoruz w/Kunteper Tadelle

realm:Frostmourne
    faction:horde

2. <To The Stars> Türk guildimize birlikte oynayacağımız arkadaşlar aramaktayız. Icecrown realminde horde tarafında aktif bir şekilde oynuyoruz. Nezih ve saygılı bir kitlemiz var.

Forum: http://forum.warmane.com/showthread.php?t=441707

Armory: http://armory.warmane.com/guild/To+T...ecrown/summary

Detaylı bilgi almak için discorddan ulaşabilirsiniz: https://discord.gg/SccwNqHaTk

3. Name : Sepulcher
    Realm : Icecrown
    Faction : Alliance
    Gm,Officer : Aluneht , Forndom , Jakkahunt , Nitrex , Rynkar , Waynahk

DC Link : Rynkar / Metin#7851

http://forum.warmane.com/showthread.php?t=444570
    Edited: March 17, 2022

4. Name : Azure Death
    Realm : Frostmourne
    Faction : Alliance
    Gm , Officer : Agresifkedi,Hermes,İnmisin,Void,Taisaka
    Aktif

5. June 4, 2022  
    <Plan B Sheep Thrall> Frostmourne Realmin de kurduğumuz global guildimize Classına hakim tüm arkadasları bekliyoruz.Haftalık raid programları PVE/PVP aktiviteleri ve eglenceli bir ortam da bulunmak için bütün arkadaşları bekleriz.

Nerfdpsmonk
    Karora
    Cevahir
    Bchamp

bu arkadaşlara mesaj atarak guilde girebilirsiniz.

6. 1-Guild ?smi: M A V I Y A R R A K
    2-Realm: Icecrown
    3-Alliance
    4-Guild Master ve Yöneticiler: Sikimsonik, Yafes
    Aktif

7. ?cecrown'da aktif Horde Guild var m? ?

8. May 1, 2023  
    Lordaeron da aktif Horde Guildi var mi?

9. May 12, 2023  
    Name : G R A V I T Y
    Realm : Lordaeron
    Faction : Horde
    Gm,Officer : Elmayra, Tomris, Stormer, Keyndish, Abukadnezar
    ?imdilik oyuncu eksi?imiz oldu?u için icc 25 7 yada 8 boss gidiyoruz pug ile beraber icc 10m 12/12 kafam?za göre 6 hc gearlanmak isteyen arkada?lara yard?mc? oluruz

10. May 17, 2023  
    ICC de hayatta kalan guild var m??

11. May 30, 2023  
    Gördü?üm kadar?yla Icecrown'da bir çok Türk guildi arayan arkada??m?z var. Dilerseniz bir guild kural?m, daha önce Shadows of The Forsaken adl? guildi yönettim (Phoenix WoW dan kalma), sunucunun en kalabal?k guildlerinden biriydi ama tüm türkler olarak raid ç?karabilir miyiz emin de?ilim aç?kcas? o yüzden duruma göre global bir guild'e dönülebilir. Dileyen DM'den ula?abilir

12. Merhaba arkada?lar. Oyuna yeni ba?lad?m. Ö?retilirse ileride guilde iyi bir ?ekilde yard?m edece?imi dü?ünüyorum. Lütfen discordtan ekleyiniz.

Dee-W#9018

13. Name : AY YILDIZ
    Realm : ?cecrown
    Faction : Horde
    Gm , Susam Officer dollylock dollymorphy erdalbank

Bizi de aktif loncalar aras?na eklerseniz sevinirim. Eme?iniz için te?ekkürler.
    Edited: September 5, 2023

14. Merhabalar, oyuna yeni ba?lad?m, ö?renmeye çal???yorum ve oynad???m vakitlerde beraber zaman geçirebilece?im bir guild ar?yorum. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Name: Qinshi
    Realm: Icecrown
    Faction: Alliance

15. Merhabalar, ay yildiz guildine girdim ve sonrasinda raidlerin ne zaman yapilcagini sordu?umda bana raid takvimi var dc de dediler baktigimda "cumartesi ve pazar 10manler yapilcak mutlaka katilmanizi tavsiye derim" diye yazilmi?. dün yani per?embe günü oyundayken rs25nm den sonra birdenbire icc10nm grubu toplami?lar ve raidi kendi aralarinda yapmi?lar. buraya kadar durum böyle , bana söylenen ise lider ve arkada?larinin bilmem kaç tane alt karakterinin ve nerdeyse hepsinin bis oldugu söylendi. bis karakterleriyle rs25nm için bile 5.5k-5.6k gear isteniyo . ç?kma sebebim ise icc10nm yaptiklari zamanda guild master yani lusttnburst a oyundan pm olarak mesaj yazmama ragmen hiç bi ?ekilde kar??l?k vermemesi. yani bu guildte arkada? çevresinde dönen bi guild. Bu guilde girecekseniz en az?ndan böylelerinin arkada? çevresine girmeniz gerekiyor yoksa pm lerinize bile cevap verilmiyor bilginize olsun.

First ... 78910 Last