1. July 3, 2020  

    Вдигане и продаване

    Здравейте, пичове! Играя от месец в сървъра и виждам, че има система за продаване на герои. Искам да попитам, bannable ли е да правя оферти ин гейм за вдигане на герои по предпочитание на играч.

  2. Здрасти,

    според мен щом не получваш ИРЛ пари или услуга а и ИГ нищо не вземаш, няма да те баннат.

    Мога да ти дам съвет да вдигаш и някоя професия допълнително, така конкуренцията намалява, или може някоя репутация или аchievemnts да се потрудиш да изкараш . Като цяло трябва да имаш нещо, с което се открояваш. И като финал рекламирай, но не спами в играта, излиза най-евтино.
    Чао!!!

  3. Искам да продам !

    искам да продам героя си , но нещо не ми се получава някой играчи ми казаха , че е безплатно да го пуснеш .. но на мен нещо ми изписва , че да го пусна трябва да имам минимум 5 койна ? моля за малко информация

  4. искам да продам героя си , но нещо не ми се получава някой играчи ми казаха , че е безплатно да го пуснеш .. но на мен нещо ми изписва , че да го пусна трябва да имам минимум 5 койна ? моля за малко информация
    трябва да donate-неш за поне 10 coins-а че да може да ползваш trade опцията, иначе не ти трябват coins-ове да продаваш героя то си изписва колко warmane ще ти вземат след като го продадеш

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •