1. low GEARBEN bgztem borzalmassá vált....

    Sziasztok

    Friss 80-as karakter csupa zöld, kék cuccokban elindultam BG-re kb 2500gs-ben egészen szuper ,hogy low geares bg-ken még sikerélményem is volt.
    Olyannyira hogy 68200 honort összeszedtem és nagy örömömben megvettem a Medallion of the Alliance itemet mert hogy az nekem milyen szuper lesz a maga 278-as Gearscorejával.... na igen és innen jött a feketeleves.
    Innentől én TWINK-nek számítok és csak 5500gs től-felfelé levő teamekbe hajlandó csak bedobni a játék BG-n egyszóval 2 ütés és temető...
    Kérdésem mit lehet ilyenkor tenni visszaváltani már nem tudom honorra az itemet.... dobjam ki 70 ezer honor szevasz vagy mi lehet a megoldás?

    Tanácsokat előre is köszönöm!

  2. 80as twink vagy?:D az új nekem

  3. Szia!
    Mielőtt bármit is írnék, kérlek olvasd el a Twink definícióját:

    Twink = Általában egy két, kerek szint közötti intervallum amelyben a nagy többség, természetesen a jobb gear lehetősége miatt, a 9-es-re végződő szinteket preferálja. 19, 29, 39, 49......79. Ezek a legtipikusabb twink szintek, habár twinknek szokás nevezni azt az illetőt is, aki 60-as vagy 70-es, "régimódi" típusú gameplay-t folytat, így például 60-as on a classic contentet játssza, 70-es a TBC-t, amik mellett nem ritkán PvP-zik is.
    RÖVIDEN: Olyan, rendszerint 19,29......79 szintű játékos, aki rengeteg pénzt és energiát fektet abba, hogy hatalmas előnyt élvezzen Battlegroundok-ban és World PvP-ben a vele megegyező, hasonló szintű fejlődni vágyó játékosokkal szemben. Magyarán te csinálsz egy 79-es huntert, kiszeded neki a 79-en elérhető legjobb ( bis ) geart, proffokat, gemeket, enchantokat, majd lvl 80 karaktereket megszégyenítő dps-el alázod a kis 70-es BG-ző vagy fejlődő játékosokat. Bumm. Azok szokták csinálni, akik 80-on nem képesek valamirevaló eredményt elérni. Nekem is vannak twinkjeim, de én szigorúan csak más, hasonló GS-el rendelkező twinkekkel pvp-zek, vagy arénázok.

    Most hogy ezt tisztáztuk, jöhet a kérdésed lényege. Kettő hete írtad ki, így lehet már irreleváns, de azért elmondom. Onnantól, hogy van egy normális gs-ed, ami lehet akár 3-4k is, a BG rendszer automatikusan be fog dobni olyan BG-re, amiben bizony lesznek nálad keményebb figurák, akik esetlegesen 1 ütésből lecsapnak. Sajnos az első pár hét ilyen, de onnantól, hogy kiszeded magadnak a Furious majd a Relentless geart, miközben egyre jobban megismered a class-od, onnantól már elviselhető lesz. Próbálj mindig olyannal harcolni, akinek hasonló gs-e van ránézésre, mint neked. Ha célbavesz egy 6.8-as DK vagy akármi, inkább fuss.

    Még annyi, hogy ha esetleg eszedbe jutna BG queue előtt levenni a geared egy részét, hogy majd biztos az éppen rajtad lévő 0 gs alapján bedob egy full kezdő BG-be, el kell keserítselek, nem így működik. A rendszer figyeli az inventoryban, valamint bankokban lévő itemeket, így amennyiben nem semmisíted meg teljesen ezeket, nem lehet ezt a "trükköt" kijátszani. Gondolj bele, egy BiS PvP játékosnak csak annyi dolga lenne, hogy join előtt levesz magáról mindent és amint bedobja a 2k gs csoportba, hirtelen felveszi magára újra, majd indulhat az ingyenes HK farm. Na, ez nem így megy.

    Remélem tudtam segíteni,

    xx

  4. ''Azok szokták csinálni, akik 80-on nem képesek valamirevaló eredményt elérni''

    Nana! Én csak twinkelek .79ese palámnak több hkja achija van mint a legtöbb 80asnak....
    http://armory.warmane.com/character/...daeron/summary
    A régi warmane(molten wow) tudják mi volt 2015ben, akiknek oda lett a 80as karija sok-sok munka után.Még egyszer 80ason játszani?Wipolni óráról órára a noob 80as raidekben?Kösz nem!
    Miért twinkelek?Hát első dolog, mert itt legalább a donorok ellen is van esélyed nem úgy mint 80ason.Van/lehet arénázni.
    Meg azért is mert elég fain farmolni a 80asokat lvl 70essel vagy 79essel :D .Valamint ha valóban twinkelnél tudnád,hogy a bgken általában mind a 2 oldalon vannak twinkek nem csak lvler farmolás van.
    Edited: December 29, 2020

  5. Na Pacsi

    Szóval itt most ne a TWINK szócskán rágjátok le a csontot :) azzal próbáltam kifejezni hogy a játék miként kezel.... persze nem a leg-megfelelőbb szó.

    Bomesssor: A lényege az írásomnak hogy 2500-gs ben bedobott a lowokhoz 1db TRINKET megvásárlása után basztattam az egész játékot mert csak az erősebbik BG-be dobott be.... Tisztában vagyok hogy nézi a baget bankot mindent de ez így el lehetetlenítette a gearelődést mert nem tudtam vissza kerülni a low geares BG nyújtotta lehetőséghez a fair playhez stb... De közben megoldódott nyilván kiszedtem kínkeservesen egy olyan geart amivel már nincs panaszom!

  6. ''Azok szokták csinálni, akik 80-on nem képesek valamirevaló eredményt elérni''

    Nana! Én csak twinkelek .79ese palámnak több hkja achija van mint a legtöbb 80asnak....
    http://armory.warmane.com/character/...daeron/summary
    A régi warmane(molten wow) tudják mi volt 2015ben, akiknek oda lett a 80as karija sok-sok munka után.Még egyszer 80ason játszani?Wipolni óráról órára a noob 80as raidekben?Kösz nem!
    Miért twinkelek?Hát első dolog, mert itt legalább a donorok ellen is van esélyed nem úgy mint 80ason.Van/lehet arénázni.
    Meg azért is mert elég fain farmolni a 80asokat lvl 70essel vagy 79essel :D .Valamint ha valóban twinkelnél tudnád,hogy a bgken általában mind a 2 oldalon vannak twinkek nem csak lvler farmolás van.
    Szia!

    Egy árva rossz szót nem szóltam a normális twinkekre, mint amilyen a tied is. ( tényleg ritka szép, grat hozzá ). Az én kis twink próbálkozásaimhoz képest te mérföldekkel előrébb vagy és biztos többet is tudsz róluk mondani, én csak tisztázni szeretném, hogy nekem az alja gankelős twinkelés ellen van kifogásom, mint írtam, nekem is voltak kisebb-nagyobb twinkjeim.

    Ezek azok az emberek akik belevernek több tízezer forintot egy friss 79 vagy akármilyen twink szintű karakterbe amit nagy sansszal nem fognak tovább használni pár hétnél mert beleunnak. Szépen megvan a twink, bis meg minden, aztán mennek Borean Tundra vagy az éppen aktuális szintnek megfelelő mapra gankelni és 1 shotolni a szerencsétlen fejlődni vágyókat, így semmivel sem jobbak mint egy öntelt lvl 80 ganker. Aztán mikor odaballagsz a maineddel kicsit rendet tenni, jönnek pampogni, hogy mégis mit gondolsz hogy neked jogod van a nagy erős 80-as karaktereddel megölni őket, ők nem csinálnak semmi rosszat csak wpvp-znek a velük megegyező level bracket-ben lévő fejlődő emberekkel, végül is ez egy wpvp open szerver. Nagyjából 10-ből 1 ha észreveszi az iróniát a soraiban, hogy ugyanolyan legyőzhetetlen előnyt élvez a kicsikkel szemben mint amit ellene élvez egy bis pvp 80-as.

    Megoldás? Ha nem a main-em hanem az egyik twinkem viszem ellenük és ugyanúgy besülnek, na akkor szokott csönd lenni. Még jobb, ha lvl 70 twinkel alázol 79 wannabe twinkeket.

    Az is teljesen igaz, hogy azokban a bizonyos BG-k ben mindkét oldalon a csapat jó része általában twink, esetleg még premade is, így valóban nem igaz hogy csak gankelni járnak a BG-re, no meg egy valamire való új játékosnak csak van annyi esze hogy 1-2 BG után rájön hogy inkább megy questezni mert ezek itt darabokra szedik másodpercek alatt. Ezért is merült fel már milliószor a fórumokon a külön twink BG és aréna ötlete, ami szerencsére ha részben is, de megvalósult.

    Lényeg a lényeg, ha félreértés volt a soraim között azért elnézést kérek, a rendes twink community ellen semmilyen kifogásom nincsen.

  7. Na Pacsi

    Szóval itt most ne a TWINK szócskán rágjátok le a csontot :) azzal próbáltam kifejezni hogy a játék miként kezel.... persze nem a leg-megfelelőbb szó.

    Bomesssor: A lényege az írásomnak hogy 2500-gs ben bedobott a lowokhoz 1db TRINKET megvásárlása után basztattam az egész játékot mert csak az erősebbik BG-be dobott be.... Tisztában vagyok hogy nézi a baget bankot mindent de ez így el lehetetlenítette a gearelődést mert nem tudtam vissza kerülni a low geares BG nyújtotta lehetőséghez a fair playhez stb... De közben megoldódott nyilván kiszedtem kínkeservesen egy olyan geart amivel már nincs panaszom!
    Én is erre gondoltam, csak tényleg érdekes volt elsőre amit írtál hogy 80-as twink, csak segíteni akartam, de ezek szerint elbeszéltünk egymás mellett.

    A témára visszatérve pedig ez ilyen, kezdőként esetleg még Wintergrasp-et tudtam volna ajánlani, rengeteg HK-t és honort lehet összeszedni egy-egy ilyen csata alkalmával, csak hát azért a 2,5 óra a harcok között nem kevés idő. Az itt teljesíthető questek amiknek nagy része egyébként nem PvP, szintét adnak honort és stone keeper's shardot ami meg már majdnem honor, csak be kell váltani. Legtöbb esetben az a legjobb megoldás amíg nincs kint legalább az alap PvP geared, hogy mész a tömeggel és próbálsz segíteni nekik ahol tudsz, ha netán tudsz dispellelni vagy hasonló, dps-től független ínyencségeket csinálni akkor az is nagy segítség a nagyoknak.

    Onnan meg hogy már egyre jobb lesz a geared és egyre bátrabb leszel a karaktered használatában, csakúgy mint a BG-ken alkalmazandó taktikákban és trükkökben, onnan egyre inkább elkezded majd élvezni is, már ha ez a te világod.

    Még annyit hogy ha valami nem oké vagy szeretnél többet tudni, mindig meg tudod nézni az éppen aktuális class-od külön fórumát, ahol mind pvp mind pve témában szinte végtelen csemegére bukkanhatsz, igazán tapasztalt emberektől.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •