1. Относно donate

    Здравейте,
    Имам следният въпрос има ли възможност да се донейтне със СМС и дали има възможност да е по-малко от 10€.Целта на донейта е да пропускам que-to за ICC реалма, и другото което ме вълнува дали с един донейт завина ги става премиум акунта.
    Благодаря предварително

  2. Здравей!

    Ще се опитам да отговоря подробно на въпросите ти, но накратко - каквото виждаш в сайта, само това можеш да използваш.

    Доколкото знам, на времето е имало опция да дариш пари със СМС, но впоследствие тя е била премахната, защото хората са намерили начини да злоупотребят със системата. Преди шест години мои бивши съученици ми споделиха как са пратили 1 лев и така са минали между капките. Допускам, че именно тази масова спекулация е довела до премахването на плащането чрез СМС-и и Paypall. Затова сега можеш да направиш дарение или с дебитна карта (не ти го препоръчвам, защото много хора се оплакваха във форумите как PaymentWall ги задължавала да ѝ предоставят лични данни и/или била блокирала картите им), или с ваучер. Аз избрах второто. Купих си предплатена карта (Paysafe) за 20 лева, въведох кода в сайта на Warmane и моментално се сдобих със статута на донор. Цялата процедура мина бързо, лесно и безпроблемно.

    А колкото до последния ти въпрос - отговорът е да. В момента, в който дариш пари, ти получаваш постоянен статут на донор и можеш спокойно да си играеш в IC без повече да се притесняваш, че сте губиш часове, стоейки на опашката.

    Donating helps maintain, improve and expand servers and services. One-time donation awards a permanent Premium Membership.
    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=307442
    Edited: December 21, 2020

  3. Благодаря за изчерпателният отговор, а как и от къде мога да закупя paysafe card

  4. Лично аз си я взех в Била (в подлеза на метростанция Софийски университет), но виж дали можеш да си я купиш в някой друг, по-близък търговски пункт. Аз търсих на следния сайт и той ме упъти към гореспоменатия адрес.

    https://www.paysafecard.com/bg-bg/buy/

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •