1. Zasto?

    Zasto na forumu u localized odjelu ima arapski vehabijski jezik i moze se pisati a cirilica ne moze? Ja sam probao copy paste text i ne dozvoljava nego neke hijeroglife izbaci? Zar je to multikulturalni server?

  2. Zato sto ne postoji Hrvatski niti Bosanski forumi i da se ljudi ne bi uvredili dok citaju nas forum. Eto ti razlog.

  3. Zbog cega uvredili? Zasto uopste onda pise Serbian, neka pise Balkan da se niko ne bi "uvredio". Ako znas citati ok, ako ne znas pisi latinicno, zasto bi jedno pismo zabranili a drugo dozvolili.

  4. Zbog cega uvredili? Zasto uopste onda pise Serbian, neka pise Balkan da se niko ne bi "uvredio". Ako znas citati ok, ako ne znas pisi latinicno, zasto bi jedno pismo zabranili a drugo dozvolili.
    Veruj mi, nisi ti video kakvi sve ljudi postoje.

  5. Nevidim zašto bi se neko uvrijedio jer neko piše svojim pismom. Prije da je stavljeno tako jer hrv, srb I bih pričaju 98% isti jezik, a pošto je srpskih igrača vamo najviše(od tri navedene države), logično da će forum se zvati Serbian, a hr I bih igrači će naravno ići tu, a ne na npr bugarski(jer jedna država priča bugarski, kolko se tu može razumit je diskutabilno, iako je jezik slavenski) i time obuhvaćaju šta su mislili. Ako stave Balkan, onda se previše država uključuje i stvara se konfuzija jer ne pričamo svi isto, a u Balkan spada puno više država. A da se zove jugoslav ili slično forum, također nema smisla iz svima poznatih razloga, primarno jer ne postoji tako šta, kao i Russian što se ne zove Soviet. Eto, moje mišljenje

  6. Nevidim zašto bi se neko uvrijedio jer neko piše svojim pismom. Prije da je stavljeno tako jer hrv, srb I bih pričaju 98% isti jezik, a pošto je srpskih igrača vamo najviše(od tri navedene države), logično da će forum se zvati Serbian, a hr I bih igrači će naravno ići tu, a ne na npr bugarski(jer jedna država priča bugarski, kolko se tu može razumit je diskutabilno, iako je jezik slavenski) i time obuhvaćaju šta su mislili. Ako stave Balkan, onda se previše država uključuje i stvara se konfuzija jer ne pričamo svi isto, a u Balkan spada puno više država. A da se zove jugoslav ili slično forum, također nema smisla iz svima poznatih razloga, primarno jer ne postoji tako šta, kao i Russian što se ne zove Soviet. Eto, moje mišljenje
    Pa da, ali zasto ne moze da se pise cirilicom nego samo latinica dok se na arapskom forumu koristi i latinica i arapska slova. Onda treba i arapima ugasiti arapski i samo da pisu latinicu, isto kao sto mi mozemo samo latinicu a ne mozemo cirilicu tako i njima.

  7. Vjerojatno zato što se onda ovaj forum nebi razlikovo od bugarskog (neznam jel je baš isto pismo(ne jezik)?)
    Valjda je tu latinica da bi igrači iz istog govornog područja iz drugih država mogli razumjet i ić tu ako nešta trebaju ili šta ja znam, a da je na "njihovom" jeziku. U biti, mislim da je tu latinica radi praktičnosti zapravo, vjerojatno i taj arapski forum ima neku svoju priču. Neznam kako dalje da objasnim kako ja to vidim :D

  8. @Raytheon: Iako razumem na sta ciljas, mislim da to ne bi trebalo da bude nesto oko cega bi ovde trebalo da se diskutuje. Meni se vise svidja ovako da nas razumeju i komsije i dodju u kontakt s nama, nego da se na neki nacin povlacimo sami medju svoje.

    Ovaj forum je poslednje mesto gde bi trebalo da se "ocuva" cirilica, a nasuprot tome, super prilika da mladje generacije vide da smo "svi nasi" i gradimo prijateljstva i jednostavno se lepo zabavimo, govoreci "isti" jezik.

    Ne bih dizao oko toga frku, treba uzivati u zivotu, umesto uvek traziti neku falinku.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •