1. Ragnaros realm

    2015 god. uzeo sam 10 itema za vote poene i jedan item za coine tacnije 23 coina.Nisam 100% siguran da mi je Paladin bio 80 lvl.Tog realma vise nema a nema ni heroja ni itema.Kakav je ovo server , vidim da ti posle nekog vremena brise heroje mali lvl kao i zlato iz torbe ako sam shvatio.Jel ima shanse da se to vrati?Kad su izbrisali taj realm sta su radili sa tim charovima.Shvatam da im je politika da budes svaki dan ovde.Ne secam da kad sam 2015 skupljao poene jel bio isti sistem kao sada ili se votalo ili je merilo vreme provedeno u igri.

  2. Svi realmi su bili obrisani tijekom tzv. Moltdowna, davali su coine i free booste kad su dignuli Warmane. Inactivity cleanup rade svake godine i ili brisu ime ili cijelog low lvl charactera. Mozes zaboravit da ces dobit ist nazad, nije te bilo 6 godina i sad si se sjetio da bi htio 10 eura nazad. xd

  3. Ne secam se da mi je heroj bio mali lvl jer sam svih 10 itema ima 80lvl.
    Ne zalim se ja ako je takva politika firme.Od 10 privatnih servera na kojima sam igrao samo su ovaj(sa promenjinim imenom) i jedan ruski sever preziveli s tim da mi je na ovom drugom heroj citav kao i njegov gear iako nisam tamo bio dugo vremena.
    Malo sam sada da Frostmorune realmu ali razmisljam kad mi igra dosadi a dosadice(vec mi je 40) i kad se vratim za par godina ko zna mozda ovaj server bude na drugom patchu.Ipak mi je bolje dati na retal sada TBC a mozda kasnije tamo izadje i LK a nadam se da ce ovaj server opstati.
    Mozda se vidimo na Frostmorne-u.1x rate mi presporo , neisplati se zbog politike firme a na drugom que .. ne daju mi se pare.Cao!
    Pozdrav i sve najbolje ❤

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •