1. 4.3.4 cata patch hakkinda

Herkese iyi oyunlar, iyi eğlenceler.

4.3.4 patchi neden yapilmiyor. devamli wowlk sıktı :)

2. ben de şimdi gm e sordum cata serverının neden kapatıldıgan dair forumda bilgi var kontrol et dedi onu araken buna denk geldim :D isyan başlatalım cata server ı isteyelim XD

3. Benim de en çok hoşuma giden sürüm 4.3.4 sürümüydü. Cata serverinin neden kapandığını hala merak ediyorum.

4. 2012'de burada (Molten WoW *) 7 tane Wrath of the Lich King, 3 tane de Cataclysm server'ı vardı, talep aşırı olunca ilk server yanına 2 tane daha açtılar.
    Ancak aradan geçen 9 yılda ilgi azaldı, son server geçen yıl kapatılıp karakterler Icecrown'a, 85'den 80'e düşürülerek taşındılar.
    * Moltdown adlı (forumda ya da Google'da aratın çıkar) meşhur kapanmadan sonra, birleşmeyle birlikte Warmane adını kullanmaya başladılar.

Şu haliyle MoP dahil WotLK hariç hiç bir pakete başka private server'larda da ilgi yok. Warmane dışında başka sitelerde oynarsanız görürsünüz, günlük 1000 oyuncuya bile çıkamıyorlar. Vanilla/Classic WoW tekrar açıldığından beri tüm private server'larda WotLK harici paketlere ilgi çok azaldı, zaten Warmane ve ona yaklaşamayan bir kaç tanesi dışında hepsi kapandılar.

5. napsak acaba adam toplayıp server açtırsak mı ?

6. ilgi azaldığı doğrudur tabi de ama wowlk da devamli başa sarip sarip oynamakda biraz monoton :) keşke 1x 4.3.4 patchi yapsalar bugsuz olsa dert tasa olmasa :D ne iyi olurdu