1. Mouse cursor bug

    Ahojte, možno ste o tomtu bugu už poculi možno nie, v postate Mouse Cursor Bug je pradávny bug, ktorý sa na wowku vyskytuje hádam už od TBC. Na rôznych fórach môžete dohladat príspevky bežne staršie ako 10 rokov. Niektorí štastnejší ten problém vyriešili a niektorým nepomohlo nic. V takých prípadoch pomôže jedine nejaký pridaný patch, ale tým sa administrátori nebudú zaoberat až kým ten problém nenahlási väcší pocet ludí.

    V mojom prípade kedy som skúsil fakt všetko, pomohlo až to že som vymenil notebook (v práci, takže ma to až tak netrápilo ale doma by to asi nebolo najlepšie riešenie) a hra išla niekolko mesiacov normálne a bug zmizol... až do dnes. Z nicoho nic sa bug zase vrátil a ja neviem preco. Pred pár dnami som si kúpil RAZERKU a bol samozrejme potrebný nainštalovat razer software..pár dní to išlo v pohode a teraz sa bug zase vrátil.. tak ma napadlo ci to nieje nieco s tým spojené, lebo fakt už iné ma nenapadá.. a vážne veci typu nastavenie 125hz som skúšal.

    Mne to už príde tak, že ked sa to už raz pokašle, ci už kvôli myške a vysokom DPI (prípadne vysoké HZ),tak už sa toho nevieš zbavit.. ja som dokonca vymazal celý razer software a premazal celé wowko a nepomohlo...

    stretli ste sa s tým niekto prosím a prišli ste na nieco co skutocne pomôže ?

    dakujem
    Edited: February 27, 2024

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •