1. Kradzież

    Okradł mi typ konto, zgłosiłem kradzież, podałem ip typa, a administracja odpisała mi, że nie może mi pomóc, bo oni takimi rzeczami się nie zajmują.
    Rozumiem, że kradzież na tym serwie jest bezkarna, choćby taki ninja loot ban na 3 dni jest śmieszny.
    Również nie mogę hasła zmienić, bo wyskakuje, że wystąpił problem i prosimy spróbować ponownie, próbuje już drugi dzień i ciągle to samo.

    ip typa podaje 79.191.111.187

  2. May 20, 2021  
    Odkopuję, żeby to ujednoznacznić.

    1) Za bezpieczeństwo Twojego konta odpowiadasz tylko i wyłącznie Ty.
    2) Jeżeli ktoś zmienił hasło, możesz je zresetować, przy użyciu podanego maila. Jeżeli ktoś zmienił maila, to zawsze można go przywrócić do oryginalnego, na który konto zostało założone.
    Oznacza to w skrócie to, że nawet pozyskanie przez kogoś hasła i loginu nie daje mu trwałego dostępu do konta, bo ciągle możesz je zresetować używając konta e-mail. Jeżeli jednocześnie pozyskał dane zarówno do konta jak i do maila, to już naprawdę nie wiem co mogę Ci poradzić. Równie dobrze możesz wkleić zdjęcia przodu i tyłu karty debetowej do internetu i dziw się, że ci konto okradli.
    3) Występuje coś takiego jak weryfikacja dwuetapowa. Poza loginem i hasłem będzie sprawdzane jeszcze logowanie kodem, z aplikacji lub otrzymywanym na maila. Wystarczyło założyć, żeby zwiększyć bezpieczeństwo.

    A jak straciłeś je przy próbie kupna/sprzedaży/wymiany itp. no to niestety również pretensje tylko do siebie.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •