Witam serdecznie, poszukuję gildii. Mój nic w grze "Gudrion", gram shamanem resto, radzę sobie również ele, ale zdecydowanie wolę drogę uzdrowiciela, encha nie znam, profesje eng/450 skin/450, 5450 GS, gram regularnie, jestem zazwyczaj codziennie, wchodzę po godzinie 17.00, chyba że coś wypadnie. Discord też nie jest problemem, jednak ten wchodzi w grę raczej dopiero wieczorami ponieważ jestem szczęśliwym posiadaczem 10-miesięcznej córki a wiadomo ze obowiązki taty są najważniejsze. Moje doświadczenie obejmuje 4 miesiące gry ogólnie i w sumie, ponieważ WoW'a odkryłem stosunkowo niedawno, znam do poziomu 3-4 GS następujace postacie, Druid bal/res, priest shad, mag frost/arcane, warlock afi. Radzę sobię bez problemu na dungach zarówno jako uzdrowiciel i dps, jednak wolę uzdrawiać. Znam większość dungów, na rajdzie byłem 1 raz. Generalnie osiągnąłem chyba wszystko co można było w całkowicie solowej grze i chciałbym pójść dalej. Kompletnie nie znam angielskiego. Mam na imię Kamil i mam 29 lat, myślę o Sobie jako o osobie poważnej, na pewno nie zachowam się jak dzieciak i nie wypnę się na ekipę z byle powodu typu że "nie dostałem itema" czy czegoś w tym stylu. Pozdrawiam.