1. May 3, 2021  

    Przytulę konto

    Witam

    Jak w temacie, po latach znowu naszła mnie ochota pograć na 3.5.5a, także witam nazat znajomych jak i nowe twarze.
    Obleciałem znajomych ale konta które oddałem są albo użytkowane (a kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera), albo usuniętę... Czego nie skomentuje bogatym słownictwem, no ale to trzeba być już dupkiem żeby usunąć postać żeby nikt inny nie zagrał.

    Przechodząc do sedna, szukam kogoś kto ma wolne konto, z wbitym lvlem (nie cierpię expić), klasa, spec, strona to nieważne. Fajnie by było gdyby ktoś miał konto nieużytkowane permanentnie, czyli wraz z zmianą maila. Jeżeli nie, trudno chętnie pogram wtedy kontem na który właściciel kiedyś wróci. Ale żeby to nie było tak że ja odpicuje postać a ktoś bez słowa zmieni hasło. Tylko kulturalnie "ziomek słuchaj mam ochotę wrócić do gry, dzięki za opiekę nad kontem ale za tydzień idę grać, jak coś będziesz potrzebował pomocy to strzała".

    No jedynie że jest ktoś kto ma ochotę wysiedzieć ze mną pół dnia żeby wyfarmić nową postać :D

    Pozdrawiam

    PS proszę nie otwierać szeroko oczu i nie banować tego posta, to nie jest próba wyłudzenia, oszustwa, czy kradzieży. Tylko zwykłe normalne zapytanie, żeby tam jakiegoś nadgorliwego admina nie swędziało. Bo kiedyś to mi od razu perma wsadziliście i potem był bajzel żeby cofać to.


    Już po sprawie. Do zobaczenia w grze
    Edited: May 3, 2021

  2. May 3, 2021  
    Witaj,
    Gdzie Cię wzięło :P? Server, Frakcja?
    Pozdrawiam z Icecrown Alliance

  3. May 18, 2021  
    Jedyny słuszny Icecrown, ale tym razem ally :D

  4. May 20, 2021  
    Jak szukasz gildii PvE to zawsze możesz do mnie napisać ;p

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •