1. May 11, 2021  

Türk Ordusu Guildi Tanıtım

Biz eski dostlardan olusan, yeni kurulan bir Turk guildiyiz. Warmane, Icecrown Realm, Alliance'da varlığımızı sürdürüyoruz.

Ben, nevi şahsına münhasır Guild Master '' Dincertwo '' ;

Kendimden ve guild i oluşturma sebeplerimden bahsetmek isterim.
    2018 yılından bu yana Alliance ve Horde bütün Türk guildierini tattım.
    Çılgın Türkler-Azeroth Kebapçıları-Sancak-Anka- ve halen varlığını sürdürdüğü için ismini vermekten kaçınmak istediğim diğer Türk guildleri.
    Bahsettiğim guildlerde gördüğüm yönetim eksikliklerini(bizzat yönetim kadrosunda görev alarak) ve aksaklıklarını gidererek oyundaki Türklerin Icecrown Citadel ilerlemelerine liderlik etmek istiyorum. Peki ben kimim?
    Ben '' Dincer '', World of Warcraft serüvenime 2008 yılında bir private 3.3.0 serverinde başladım. Oyunda daha çok vakit geçirdikçe beni en çok arena ve arenada başarılı insanların çevrelerinden gördüğü saygı cezbetmeye başladı ve ben de bu alana yöneldim. Akabinde Arena Tournament serverine 2012 yılında başladım ve solo que sisteminde yerimi aldım.
    Try hard oynadığım dönem 2.6k disc priest(solo q)/ 2.4k resto druid(shadowcleave 3s) 2k holy paladin(soloq) başarılarını elde ettim. Bu expansionun en iyileri ile birlikte en iyilerine karşı solo q oynadım ve hevesimi almış olsamda halen chill bir şekilde oynamaktayım. An itibarı ile Blackrockta 2.4k solo q disc priest oynamaktayım ve yakın zamanda bir solo q youtube serisi yapmaya karar verdim. Kendi ICC Progressim 12/12 HC '' Bane of the Fallen King '' / Light of Dawn

Onlara da buradan ulaşabilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=LebID_I5l4k&t=594s Dincer II Free Fall
    https://www.youtube.com/watch?v=ycHlbAlo_mE Dincer III Crash Land

Misyon

-Birinci amacimiz oyundan keyif almak ve birbirine muhtaç değil, birbiri ile vakit geçirmekten hoşlanan insanlar kazanmak.
    -Haftalık ICC en az 8/12 HC main run yapabilecek sürekli ve daimi kadroyu oluşturmak.
    -Casual olsak da isimizi yapip progressimizden ödün vermemek.
    -Hem warmane hemde oyunda yeni arkadaşlarımıza, oyunu oynamak istedikleri şekli ile ilgili yardımcı olmak.
    Vizyon
    Biz oyuncudan ziyade arkadas ariyoruz. Drama yaraticak insanlarla oynamak kesinlikle tercihimiz degil.
    Guilddeki herkesin /ginvite yapma yetkisi var yani hiçkimse guilde katılım için bir officerin oyuna girmesini beklemek zorunda değil, bununla beraber herkes kendi Public Note kısmında kendisi ve Class/Spec ile ilgili bilgileri yazabilir.
    Raidlerde BoE itemler /roll ile dağıtılır ve guild bank'a gönderilmek üzere yönetim tarafından el konulmaz.
    Guild bank'a yeni katılan arkadaşlara yardım için kullanılacak bilimum itemlerin bağışı gönüllülük esas alınarak yapılır.
    Yüksek rating de try hard arena oynuyorsunuz ancak ICC den iteme mi ihtiyacınız var? Hakettiğiniz saygıyı PvE/PvM guildlerinde bulamadığınızı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz :stuck_out_tongue:

2. May 12, 2021  
    Bence guildin ismini biraz daha TÜRKÇE bişeyler yapabilirdiniz. Daha fazla TÜRK'e ulaşırdınız. Bol şans.

3. May 12, 2021  
    basarılar. Allience tarafında 4-5 tane TR guild oldu bildigim kadarıyla umarım istediginiz gibi keyif alacak kadro olusturabilirsiniz.

4. May 13, 2021  
    Guilde başarılar dilerken "Dincer" adlı playerdan inciler bırakmak istedim.

Siz acizler lol oynasanız yark farkı kürek farkı jung farkı bilmem ne diye ağlarsınız, cs go oynasanız hile diye ağlarsınız, wow oynasanız item farkı diye ağlarsınız. Siz treni çoktan kaçırmışsınız... 7000 oyun daha oynayın yark farkı kürek farkı diye ağlayarak.
    Edited: May 13, 2021

5. May 13, 2021  
    Ego başarı ile birlikte gelir, kabul ediyorum biraz kaba konuşmuşum ama bende insanım, bazen triggerlanabiliyorum.
    Gel guildimize katıl, beni daha yakından tanı, birlikte saatlerce 1-2-3 spamlayalım ^^