1. May 16, 2021  

Profession bonuslari

Bir meslek ile item uzerinde olusturulan bonus stat,meslegi unlearn ettigimizde kullanmaya devam edebilcek miyiz?

Mesela 2 slot gem yuvasi kalmaya devam edicek mi yoksa unlearn edince o gem slotlari otomatik kalkacak mi?

Blackrock ta denedim gem soketlerinin kaldigini goruyorum ve o meslek sahibi olmasamda diger bonus statlarda duruyor

İcecrown da durum ayni mi acaba
    Edited: May 16, 2021

2. May 16, 2021  
    Bir meslek ile item uzerinde olusturulan bonus stat,meslegi unlearn ettigimizde kullanmaya devam edebilcek miyiz?

Mesela 2 slot gem yuvasi kalmaya devam edicek mi yoksa unlearn edince o gem slotlari otomatik kalkacak mi?

Blackrock ta denedim gem soketlerinin kaldigini goruyorum ve o meslek sahibi olmasamda diger bonus statlarda duruyor

İcecrown da durum ayni mi acaba
    Aynı, kalıyor.

Bu saçmalık sayesinde insanlar zırh setini tamamlayınca, sırayla Insc, Eng, JC, Ench vs yükseltip bonusları ekleyip geri siliyorlar. Üzerinde yazan kural gereği olmaması gerek ama oluyor.

3. May 16, 2021  
    Aynı, kalıyor.

Bu saçmalık sayesinde insanlar zırh setini tamamlayınca, sırayla Insc, Eng, JC, Ench vs yükseltip bonusları ekleyip geri siliyorlar. Üzerinde yazan kural gereği olmaması gerek ama oluyor.
    Ya bu bir bug mu,icecrown da denemedim ama oluyosa kotu olmus

4. May 16, 2021  
    Kafa karışıklığı yaşanmasın, eskiden bonuslar aktif şekilde kalıyordu ama şuan mesleği silersen gemler kalmasına rağmen aktifliklerini yitiriyorlar, yani önce mesleği kasayım bonusunu alıp başka mesleğe geçeyim muhabbeti yok.

5. May 16, 2021  
    Slotlar ve gemler otomatik silinmiyor ama aktifliği gidiyor ve kırmızı olarak görünüyorlar. Sadece görüntü olarak kalması sizi yanıltmasın. Aynı şekilde diğer mesleklerin de karaktere kazandırdığı ekstra özellikler görüntü olarak duruyorlar ama karaktere ekstra kattıkları bonuslar otomatik olarak karakter panelinden siliniyor unlearn eder etmez..
    Edited: May 16, 2021