1. Powitanie i info

    Witam, nazywam się Bojarzyn (nie, to nie jest moje prawdziwe imię), jestem nowy na serwerze 8 lat temu grałem na ToD (który już nie istnieje) a 5 lat temu na Sunwell (tym starym). Chciałbym się dowiedzieć gdzie mógłbym zgłosić że będę grał z dziewczyną na jednym komputerze, co prawda każde z nas ma osobny i zwykle będziemy grali na osobnym ale może być że będziemy się wymieniać kompami. Teraz piszę z kompa dziewczyny. I chciałbym się dowiedzieć czy na Icecrown jest długi czas oczekiwania na wejście? Bo widziałem 12 tysięcy ludzi i na pomarańczowo co świadczy o tym że jest to maksymalna liczba graczy, ale nie wiem i dlatego pytam.

    I jeszcze jedno pytanie. Jak to jest, grać na Warmane, dobrze?

    Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  2. A, wie pan, moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze, albo że niedobrze.
    Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi.
    Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam,
    i co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie.
    Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia,
    które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać.
    Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem, i dziękuję życiu!
    Dziękuję mu; życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość!
    Wielu ludzi pyta mnie o to samo: ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość?
    A ja odpowiadam, że to proste! To umiłowanie życia.
    To właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro – kto wie?
    Dlaczego by nie – oddam się pracy społecznej i będę, ot, choćby, sadzić... doć— m-marchew

    A tak już poważniej...

    Witaj(cie).
    W odpowiedzi na Twoje/Wasze pytanie co do czasu oczekiwania, to wiadomo, zależy od pory konkretnego dnia. Średnio od godziny 17/18 kolejki są najdłuższe, zwłaszcza w środę świeżo po resecie. Jednak da się skipnąć to i logować się bez żadnych przeszkód po wykonaniu symbolicznego jednorazowego donate'a na server poprzez SMS o wartości 11 PLN'ów albo BLIKiem o wartości 5 PLN'ów i po problemie (polecam bo słyszę jakie problemy nieraz są z tymi kolejkami :P).
    Co do grania na samym Warmane, community liczne, lecz dość toksyczne. Zarówno to Polskie jak i zagraniczne. Mówię tu z perspektywy realm'a Icecrown. Zarówno po stronie Hordy jak i Przymierza powinniście znaleźć polskie gildie a Polskie community na tym serverze stanowi niemały procent.
    Server z reguły jest stabilny ale raz na jakiś czas potrafi odjebać fikołka i walić dc randomowe ale teraz rzadziej niż kiedyś. Co do skryptów samego ICC czy RS'a w większości to funkcjonuje git, poza paroma mniejszymi duperelami ale da się znieść (nie działający weekly na Rampartsach po stronie ally a w hordzie działa bez zarzutu).
    Najlepiej samemu się przekonać bo tak z opinii osoby trzeciej może być różnie :P.
    Pozdrawiam, i być może, do zobaczenia ;)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •