1. UpomoĆ!! TraŽim luku.. :o

    Pozzz ljudi,

    nakon 6 godina sam se udostojila ući ponovo na igricu i sjetila sam se lika s kojim sam doslovno 0-24 visila ovdje ali sam mu izgubila broj i sve, nažalost. Pa sam kontala da postam ovdje možda netko zna nekog Luku. Ugl. taj Luka i ja smo imali special place u Stormwindu iza zidova pokraj vode nekakve i tu smo uvijek visili i pričali hah.. Ako si Luka ili ako znaš Luku well odgovori hahah..

    Andrea :)

  2. July 5, 2021  
    Manifestuj ga, pomaže u traženju ljudi ili gledaj u karte (kao čovek koji se zove Luka ti kažem da se mi prizivamo madjijom xd)

  3. July 8, 2021  
    kazite joj da ne znate de sam :D

  4. July 8, 2021  
    Ja sam znao nekog Luku ali nazalost cuo sam da se ozenio i to sa osobom istog pola.Tip sa kim se ozenio igrao ovde ali na hordi a stalno Luku gankovo(tako su se i upoznali).Luka nonstop boravio u SW i pola vremena bio AFK.Taj hordas mu se nakacio na ledja i ubijao ga , skupljao honor(lepo je to raditi kad ti niko ne uzvraca).Kad je Luka to primetio , zapamti mu ime i uloguje se na hordu i pita ga u cemu je problem.Tako se njih dvojica konektuju , i shvate da su obojica usamnjeni , razmenili instagrame i samo pogled na njihove slike im je bio dovoljan da vide da je to TO.Sreca nas predsednik to dozvolio i tako se se oni nesto malo pre pocetka pandemije uzeli.Inace decko sa horde je neki crnac iz Zimbabve i mislim da su posle vencanja otisli tamo u Afriku da upoznaju njegovu bracu.Ako nadjem njegov broj poslacu ti ako te jos zanima.

  5. Ja sam znao nekog Luku ali nazalost cuo sam da se ozenio i to sa osobom istog pola.Tip sa kim se ozenio igrao ovde ali na hordi a stalno Luku gankovo(tako su se i upoznali).Luka nonstop boravio u SW i pola vremena bio AFK.Taj hordas mu se nakacio na ledja i ubijao ga , skupljao honor(lepo je to raditi kad ti niko ne uzvraca).Kad je Luka to primetio , zapamti mu ime i uloguje se na hordu i pita ga u cemu je problem.Tako se njih dvojica konektuju , i shvate da su obojica usamnjeni , razmenili instagrame i samo pogled na njihove slike im je bio dovoljan da vide da je to TO.Sreca nas predsednik to dozvolio i tako se se oni nesto malo pre pocetka pandemije uzeli.Inace decko sa horde je neki crnac iz Zimbabve i mislim da su posle vencanja otisli tamo u Afriku da upoznaju njegovu bracu.Ako nadjem njegov broj poslacu ti ako te jos zanima.
    Hahahaah evo bas si me nasmijao 😋😂😂 nea vezeeeee odeee Lukaaaa hah 😂 proslo je puno jbg..

  6. Ja dolazim na to isto mesto da bi pricao sam sa sobom i vikao naglas gde mi je drug. Njega nema 3 godine.


  7. Hvala ti na ovome,lepo si me nasmejala xD

    PS: Luka

  8. Kakve gluposti neces naci na ovom forumu..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •