1. Trip sto niko ne zna sta se desava, niti nam bilo ko nudi neku vrstu odgovora. Bar da kazu, tako i tako stoje stvari, bice tad i tad, oni nista.
    Ocigledno da je problem do paymentwalla, mada ni oni nemaju nikakav odgovor.

  2. Empyrian, sta kazu ove glavesine, jel ce da bude u skorije vreme ovo ispeglano ili da se tornjamo odavde?!

  3. Empyrian, sta kazu ove glavesine, jel ce da bude u skorije vreme ovo ispeglano ili da se tornjamo odavde?!
    Mojne da si nervozan. Mi smo zemlje treceg reda i nismo pouzdani za onlajn transakcije novca jer smo seljaci bajo. Bolje pisi bilu gejcu kad cemo postati makar zemlja drugog reda a ne empyreanu. Ko hoce naci ce nacin.

  4. Kako stoje stvari znali se sta ?

  5. /ignore

    salu na stranu, niko nista ne javlja.

  6. Pa vidis da su stavili 40% vise coina od donaciaj cim je zabrana nama koji cinimo tipa minimum 50% populacije servera xD


  7. Jel ima neka novost vezano za ovo sa donacijama, pre 4,5 meseci sam bez problema donirao a sad kaze kako odjednom ne moze? Da li jednostavno samo da kupim paysafe card i da upalim VPN i stavim tipa USA?

  8. Nas tim je vec pricao sa PaymentWall, i trebalo bi ovaj problem da se resi u naredne dve nedelje.
    Pozdrav brale, donacije i dalje ne funkcionisu za Srbiju, probao danas sa 7 razlicitih kompjutera i 3 telefona(za svaki slucaj da nesto ne baguje sajt)

  9. May 5, 2022  
    Pozdrav ljudi,


    Pokusao da doniram i idalje nista....
    Ima neko neke novosti?

  10. Ja sam iz Bosne, i takodje ne mogu donirati. totalni lame.

  11. Kad nece da koriste paypal. Sa paypalom moze sve brate.

  12. Skoro godinu dana kasnije i dalje ne moze, pokusao sam putem vpn-a, i nece izgleda da je ne moguce donirati. Al takodje se nadam da ce se to promeniti nekad.

  13. Skoro godinu dana kasnije i dalje ne moze, pokusao sam putem vpn-a, i nece izgleda da je ne moguce donirati. Al takodje se nadam da ce se to promeniti nekad.
    Ja sam mogao preko VPN-a da doniram, izabrao sam Nemacku i bez problema sam donirao sa mojom karticom.

  14. Evo upravo pokusavam da kupitam MINT card i ukljucio VPN na nemacku i na payment wall probao da okacim da je my country nemacka i samo dobijem onaj screen "thanks for your feedback " pritom probao sam vise varijanti naravno i iz srbije i iz amerike i ostalih regiona medjutim nista.

First 123 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •