1. Problem sa donacijama

    Sta se desava u poslednje vreme sa doniranjem?! Da l' je Srbija opet na nekoj black listi? Mada na sajtu pise da nismo, samo Bosna iz regiona.

    Currently this merchant does not have any active payment methods in your country.

    hmm :/


  2. Poslao sam upit u vezi ovoga, pa se javljam kad saznam nesto.

  3. Poslao sam upit u vezi ovoga, pa se javljam kad saznam nesto.
    Hvala puno burazeru. Ziv bio :)

  4. Nas tim je vec pricao sa PaymentWall, i trebalo bi ovaj problem da se resi u naredne dve nedelje.

  5. E, hvala ti puno. Bilo bi ok da se resi problem jer dosta njih se zali a hteli bi da doniraju.
    Sjajne vesti.
    :)

  6. E, hvala ti puno. Bilo bi ok da se resi problem jer dosta njih se zali a hteli bi da doniraju.
    Sjajne vesti.
    :)
    Naredne dve nedelje su kljucne :D

  7. Jel se desava nesto vezano za problem?! Vidim da ne reaguje niko, jos uvek nam je zabranjeno.

  8. Trebalo je prije Vucicevih 100e. Crni Warmane..

  9. Slaba vajda burazeru, i od Warmane i od Vucica..


    edit:
    Kontaktirao sam ove iz PWa i kazu da je do Warmanea?
    Edited: September 2, 2021


  10. Prijatelju, cekali smo dve nedelje (kao sto rece Empyrean) i nista. Pisao sam PWu, oni kazu da je do Warmanea. Pisao sam sinoc mail njima i jos nikakav odgovor.

  11. Ja sam skinuo Zen mate Free VPN i promenio lokaciju na Nemacku i uspe da doniram.

  12. Ja sam skinuo Zen mate Free VPN i promenio lokaciju na Nemacku i uspe da doniram.
    Kod mene nece
    Country of the card not supported.

    edit:
    Inace dobio sam mail i od warmane.
    "There are no etas for when this will be addressed, sorry. Our transaction processor, Paymentwall is still looking into possible solutions."
    Edited: September 8, 2021

  13. I ja bih da doniram lol.
    Edit: ne moze preko vpn, blokirane su kartice iz srbije.
    Edited: September 9, 2021

123 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •