1. Weapon Gear

Selamlar
    İcecrown serverinde 80 level paladinim var pvp için prot veya retri hangisini oynasam karar veremedim pek.Birde elimizdeki gear seviyesini yükseltme yolları nelerdir yardımcı olursanız sevinirim iyi oyunlar.

2. Selamlar
    İcecrown serverinde 80 level paladinim var pvp için prot veya retri hangisini oynasam karar veremedim pek.Birde elimizdeki gear seviyesini yükseltme yolları nelerdir yardımcı olursanız sevinirim iyi oyunlar.
    Asıl olarak Retri PvP içindir, tabi beraberinde resilience veren item'lar kullanman zorunlu.
    Yine Retri PvE'de yüksek DPS yapan talent ağacıdır. Ayrıca 20'den itibaren daha hızlı gittiğinden 80'e kadar tek lvl kasarken ya da mining gibi bir şey toplarken en iyisidir.

Prot ise asıl olarak PvE'de tank olmak için seçilir. Yine Holy de PvE'de Healer olmak içindir.

Ama sen Prot ve Holy ile de uygun talent'leri kullanarak PvP oynayabilirsin. Hepsi tümüyle senin becerine bakan işler.

Üst baş için az aşağıda "WotLK 80 Level Sonrası Yapmam Gerekenler" başlığında benim yazdıklarımdan bazıları ama en çok "Affan"ın özetledikleri işine yarayacaktır.

3. Furiuos set dizili şuan şimdi diğer setler için uğraşıyorum.Ama weapon için bir vendor yok o sıkıntı ne yapmam lazım bilemedim o konuda.

4. Furiuos set dizili şuan şimdi diğer setler için uğraşıyorum.Ama weapon için bir vendor yok o sıkıntı ne yapmam lazım bilemedim o konuda.
    PvP silahlar Dalaran'da Arena vendor'da olur ya da PvE olanlar heroic dungeon ya da Raid Boss'larından düşer.

5. Furiuos set dizili şuan şimdi diğer setler için uğraşıyorum.Ama weapon için bir vendor yok o sıkıntı ne yapmam lazım bilemedim o konuda.
    Atlasloot addon'unu indirerek hangi dungeondan hangi item düşer, hangi faction vendorunda ne satılır ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsin faydalı bir addon.Örneğin heroic FoS'da senin için iyi bir çift el balta var.Weapon'u dungeonlardan,raidlerden,faction vendorlarından elde edebilirsin,veya sitede biriktirdiğin puanlar ile storeden çekebilirsin fakat BiS için tek yol Raid veya Coin.