1. Icecrown - Ally. Szukam gildii.

    Siemka. Zacząłem grać w WoWa, kiedyś coś próbowałem ale z racji że jestem zielony w tą grę to samemu szybko odpadłem. Szukam Gildii która by przygarnęła zielonego gracza i pomogła wprowadzić w grę.

    Serwer Icecrown, Frakcja Ally .
    Edited: December 1, 2021

  2. Gram już rzadko, ale o wotlk wiem niemal wszystko. Jakbyś potrzebował pomocy z czymś konkretnym, daj znać

  3. Raczej średni pomysł. Nowy gracz i realm icecrown. To jest bardziej realm dla ludzi dobrze ubranych. Zbieranina postaci z różnych wcześniejszych realmów.
    Polskich gildii nie ma dużo w ally. Chyba raptem 2-3.

  4. Na pewno jest dużo łatwiejszy niż lord i na pewno łatwiej poznać grę stopniowo, niż dostać insta 80lvl z dziwnymi "Mall-ami" na blackrocku. Sezonowego też nie bardzo polecam.

    Według mnie icecrown jest jaki jest, ale to jedyny racjonalny, noob-friendly serwer. Ludzie cały czas tworzą nowe alty i nie ma problemu zarówno z rdf, rhc, jak i rajdami.

  5. Na Icecrown znajdzie się pare polskich gildii, mniejsze bądź większe. Z tych większych znajdziesz Dej na Wino oraz ISO. Te mniejsze długo raczej nie utrzymują się ale różnie bywa ;)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •