1. Virus na Log In ekranu

    Posle update Windowsa pojavilo mi se ovo na Log In ekranu https://prnt.sc/R2M73Ifj4mL8
    Guglam,kaze Trojanac Virus itd. Skenirao sam sa Kaspersky Total Security,Malwarebytes,onda neki Antimalware koji isto kao nalazi sve,pa Avira antivirus i jos 1 ili 2 programa i svi programi kazu da je kompjuter cist.Probao sam reinstal wow,brisao,skinuo wow ponovo i evo opet isto.Da li mi je vec wow hakovan mada ne znam kako jer nisam skidao neke hakerske programe za cheat na warmane jer znam da to ne radi ovde,moguce samo "popiti ban" :)Da napomenem da nisam ulazio u wow (nisam se ulogovao ni jednom) kad mi se ovo pojavilo pre 1 dan tj.10. marta i nisam primetio da je bilo sta promenjeno na akauntu.Kao da nije igrano uopste.Da li je ovo neka smicalica sa windows 10 ili mi je kompjuter stvarno zarazen i warmane ima zastitu i sprecava me da udjem ? Nasao sam na google isto ovo ali je post iz 2009. i to bez objasnjenja i pomoci.Objasnio sam najbolje sto sam mogao pa ako je neko imao isti ili slican problem,molim Vas javite se.Molim i GM-a kad nadje vremena da kaze o cemu se radi.Hvala svima :)
    Evo da dodam posle par dana opet sam reinstall windows i skinem wow i na zadnji update windowsa isti problem.Mozda mi je i ovaj HDD neko djubre zarazeno pa ne pomaze nista ali samo posle zadnjeg update windowsa.Pre toga mi ne izbacuje ovo sa slike.Kaspersky total sec i Malwarebytes ni 2. put nista nisu nasli a problem je ostao.Windows 10
    Edited: March 20, 2022 Reason: da dodam

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •