1. Oyun Interface Klasörünü Görmüyor ve Addons Düğmesi Yok

Arkadaşlar oyunu silip tekrar yüklememe rağmen ne karakter pencereinde ne de oyun içerisinde addonsları göremiyorum. Bunun nedeni ne olabilir, daha önce başına gelmiş ve çözmüş olan birileri var mı aranızda ?

2. Arkadaşlar oyunu silip tekrar yüklememe rağmen ne karakter pencereinde ne de oyun içerisinde addonsları göremiyorum. Bunun nedeni ne olabilir, daha önce başına gelmiş ve çözmüş olan birileri var mı aranızda ?
    Attığın özel mesaja verdiğim yanıtı bir de buradan yazıyorum, başkalarının işine de yarasın:

Basitçe Torrent kullanarak baştan oyunu farklı bir klasöre indirsene?
    Sonra kullanacağın Add-on'ları ayrı ayrı ya da toptan indirip interface/addons klasörüne çıkartırsın
    (sıkışmış zip halinde değil, açılmış ayrı ayrı klasör halinde olacaklar)

Warmane forumdan resimli bir anlatım:
    https://forum.warmane.com/showthread.php?t=369755
    Ekran resminde gördüğün gibi add-on'lar klasör halinde olmalı, en altta zip halinin ikonu farklı.
    İkinci resimde gördüğün gibi hepsini interface/addons altına çıkartıyorsun,
    Ardından karakter seçme ekranında sol altta AddOns ikonu gözükür olacak, ona tıklayıp resimde gördüğün Load out of date Addons'un seçili olduğuna emin ol.

Bu sayfada yazdığı gibi eğer AddOns ikonu gözükmüyorsa doğru şekilde ve doğru konuma açmamışsındır.

Sayfada Troubleshooting/Sorun Giderme, sırayla:
    - 3.3.5a için olan add-on indirdiğinden emin ol diyor.
    - Add-on'ları yanlış klasöre koymuşsundur diyor.
    - Zip halinden çıkarmadan kopyalamışsındır diyor.

3. Fakat ben ekstra addon kurmadım. Oyunun kendi orjinal eklentileri kurulu sadece ve onlarda zip içerisinde değiller. Hepsi tıpkı bana linkini attığınız konudaki gibi doğru olarak yüklenmiş görünüyor. Sorun başka bir şey sanırım ama ne olduğunu anlayamadım...

4. Fakat ben ekstra addon kurmadım. Oyunun kendi orjinal eklentileri kurulu sadece ve onlarda zip içerisinde değiller. Hepsi tıpkı bana linkini attığınız konudaki gibi doğru olarak yüklenmiş görünüyor. Sorun başka bir şey sanırım ama ne olduğunu anlayamadım...
    Oyunu Warmane'in ya da başka bir torrent linkiyle indirdiğinde interface/addons altında Blizzard_AchievementUI falan diye yazanlar Add-on "değiller".
    Senin ayrı ayrı kullanacaklarını, 3.3.5a sürümüyle uygun olanlar şeklinde bulup, zipli halini klasör olarak açman halinde ancak Addons ikonu görünür olur.

Henüz böyle bir şey yapmadıysan görememen doğal.

5. Oyunu Warmane'in ya da başka bir torrent linkiyle indirdiğinde interface/addons altında Blizzard_AchievementUI falan diye yazanlar Add-on "değiller".
    Senin ayrı ayrı kullanacaklarını, 3.3.5a sürümüyle uygun olanlar şeklinde bulup, zipli halini klasör olarak açman halinde ancak Addons ikonu görünür olur.

Henüz böyle bir şey yapmadıysan görememen doğal.
    Çok teşekkür ederim bu bilgi için gerçekten o kadar rahatladım ki anlatamam...

6. Çok teşekkür ederim bu bilgi için gerçekten o kadar rahatladım ki anlatamam...
    Rica ederim.

Bu arada Frostmourne 3. Sezon mesajıma oynayacak var mı diye sormuşsun, 15'inde yeni karakterlerle başlayacağım.
    Şu sıra başka bir PvE Private server'da oynuyorum, Frostmourne de artık PvE olacağından bu sezon Warmane'de daha çok oynarım diye düşünüyorum.