1. Ilość kont i transfery postaci

    Witam.

    Nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na nurtujące mnie kwestie, dlatego zakładam nowy wątek, mam nadzieje że to nie problem.

    Chciałem zapytać czy grając na Warmane na jednym realmie (konkretnie Lordaeron) można posiadać więcej niż jedno konto? I czy istnieje możliwość przeniesienia postaci z jednego konta na drugie?

    Grałem dotychczas w Ally, naszła mnie ochota na Hordę. Na obecnym koncie mam same postacie z Przymierza, i jednego Blood Elfa. Pomyślałem że najlepiej by było mieć konta wyodrębnione dla każdej z frakcji, dlatego chciałbym przenieść hordziaka.

  2. Hej,

    podbijam powyższy post. Też chciałbym wiedzieć jakie jest nastawienie co do kliku kont na raz i transferu postaci też na Lordareon.
    Byłbym wdzięczny za feedback.

  3. Nie ma problemu mieć kilka kont, nie spotkałem się z tym, by kiedykolwiek był za to ban. Multiboxing istnieje na tym serverze i raczej nie zmieni się nic w tym temacie.

    Co do przeniesienia postaci na inne konto, to wydaje mi się, że jedyną opcją jest wystawienie tej postaci na bazar i wykupienie jej z innego konta. Można to zrobić oczywiście jedynie za coiny, kt?re można kupić za realne pieniądze jak i za golda / itemy z gry.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •