1. Frostmourne czy Icecrown?

    Jak w temacie. Chce zacząć grę i nie wiem na którym serwerze. Czym one się różnią? Nie mogę znaleźć informacji na ten temat

  2. Frostmourne moim zdaniem. Sezon trwa rok, serwer progresuje od Naxxa, przez Ulduar i ToC do ICC http://forum.warmane.com/showthread.php?t=444918

    Na Icecrown wszyscy latają z 6K+ GS. Do tego pugi i gildie mają wymagania z dupy, nikt nie chce nic robić oprócz ICC 25 HC. Do tego BiS gear można kupić za golda, nawet shadowmourne i valanyra xD
    Jeśli chodzi o community to Frostmourne też jest trochę mniej "toksyczny", sporo ludzi z retaila tam teraz gra mam wrażenie bo są cierpliwi i całkiem ogarnięci. Na Icecrown jak zaliczysz wipe to cię zwyzywają i wyjdą z grupy a na Frostmourne w miarę kultura.

  3. Odpowiedź jest prosta . Lordaeron jedyny prawdziwy Blizzlike. bez item shopa :) z Frostmourna i tak na końcu wszysy trafia na Iecrowna.

  4. Podpinam sie pod pytanie chcialbym zaczac tutaj gre, gdzie najlepiej to zrobic? jaki serwer wybrac.

  5. I co tam będzie robił z tymi elitistami? xD bo nikomu normalnemu nie chce się jebać z x1 rate, to nie 2009 rok.

  6. Icecrown - stary realm, zbieranina postaci z wielu realmów z ostatnich kilku lat. Wysoki próg wejścia dla nowych graczy. Bez znajomości gry i itemków będzie bardzo ciężko. Zapewne skończy się tym, że odpuścisz sobie grę.
    Jest to bardziej funrealm bo masz exp x7 i buff 30% na raidach zamiast 5%.
    Tak jak pisano wyżej chcesz coś pograć na tym realmie to potrzebujesz kilka postaci 6k gs+ bo większość graczy ma kilka bisowych lub prawie bisowych postaci (6,5k+ gs)

    Frostmourne - przechodzisz od początku woltk. Sezon się skończy to postacie są przenoszone na Icecrown.


  7. No jak to co? Dla jednych jak dla ciebie levelowanie będzie j-ebaniem, a dla drugiego najfajniejszą częścią gry. Jak np. dla mnie i wszystkich z naszej gildii. Po prostu szukasz gildi Levelującej progresujące np, naszej "Lords of The Ring PL" /w Greatlock, i sobie spokojnie chilloutowo grasz w gre z 2009 roku. Etap levelowania w tej grze jest najlepszy z całego kontentu. (Wiadomo później instancje BG i arenki) ale to nie daje już tyle frajdy co dojście do 80 lvl. Szczególnie w party czy z na rdefach z gildią. Akurat zdziwisz się ile low lvl graczy biega w tej grze na każdej lokacji, i każdy sobie spokojnie wykonuje questy, instancje, profejse itd. Po co zaczynać na serwerze x7 jak można od razu na jakimś x100 albo od razu instant 80 lvl.. Tutaj masz prawdziwe blizzlike, czerpiesz ile się da z gry. Biega troche 80 lvl bis,, ale wystarczy omijac takie gildie i dołączyć do progresującej i levelującej towarzyskiej, i wtedy w ogóle się nie zauważa tych 80 lvl. Chciałem grać kiedyś na Froście, ale jak przeczytałem, że później wszyscy są wrzucani do ICErwona to wyśmiałem ten pomysł.

    Tylko LORDAERON x1 pozwolił mi wrócić z doświadczeniami z dawnych czasów dzieciństwa. Rozwieje od razu wątpliwości które miałem osobiście sam. To jest jedyny realm na którym nie kupisz itemów w sklepie. Wszystko co jest dostępne w grze, jest zdobyte przez graczy a nie kupione w sklepie. Myślę, że ten jeden plus rozwieje wątpliwości gdzie grać.
    Edited: April 29, 2022

  8. A czy ktoś zmusza kogoś do kupna itemów? Na icecrown nie ma przymusu kupowania ja nie kupilem nic i se chwalę ten realm. Jak masz gildie to masz z kim grać na poziomie i jest komu pomóc w expieniu dfach itd. Także proponuje Icecrown realm jesli nie chcesz expic latami no chyba że lubisz. Każdy ma swoje dziwactwa :p Jesli się ktos zdecyduje zapraszam do kontaktu in game /w Mahk. Pozdrawiam.

  9. A czy ktoś zmusza kogoś do kupna itemów? Na icecrown nie ma przymusu kupowania ja nie kupilem nic i se chwalę ten realm. Jak masz gildie to masz z kim grać na poziomie i jest komu pomóc w expieniu dfach itd. Także proponuje Icecrown realm jesli nie chcesz expic latami no chyba że lubisz. Każdy ma swoje dziwactwa :p Jesli się ktos zdecyduje zapraszam do kontaktu in game /w Mahk. Pozdrawiam.
    Wyczuwam brak logiki w tym co mówisz. Na ekspienie nie chcesz tracić czasu bo to gra z 2009 roku, ale w farmieniu itemów na instancjach już nie widzisz problemu? Chyba dla Ciebie byłby najlepszy serwer PVP, gdzie wchodzisz dostaje 80 lvl + itemy jakie tylko chcesz, i robisz sobie arenki i BG. Nie musisz dziękować za poprowadzenie przez ten trudny wybór... Aha to, że ty nie kupisz itemku to nie znaczy że ktoś inny tego nie zrobi i od razu ma BIS itemki, o to właśnie chodzi w P2W, dlatego polecam Lorda. Prawdzine doświadczenia Blizzlika z 2009 roku. zpraszam.

  10. Prawdzine doświadczenia Blizzlika z 2009 roku..
    Tutaj bym polemizował :)

  11. May 1, 2022  
    GRAJCIE NA LORDAERONIE OMG x7 NIE JEZD BLIZZLIKE XDDDD


  12. May 1, 2022  
    GRAJCIE NA LORDAERONIE OMG x7 NIE JEZD BLIZZLIKE XDDDD


    Akurat ciebie to nikt nie rozumie. Ale masz racje LORDAERON jest jedynym słusznym wyborem

  13. May 1, 2022  
    Wyczuwam brak logiki w tym co mówisz. Na ekspienie nie chcesz tracić czasu bo to gra z 2009 roku, ale w farmieniu itemów na instancjach już nie widzisz problemu? Chyba dla Ciebie byłby najlepszy serwer PVP, gdzie wchodzisz dostaje 80 lvl + itemy jakie tylko chcesz, i robisz sobie arenki i BG. Nie musisz dziękować za poprowadzenie przez ten trudny wybór... Aha to, że ty nie kupisz itemku to nie znaczy że ktoś inny tego nie zrobi i od razu ma BIS itemki, o to właśnie chodzi w P2W, dlatego polecam Lorda. Prawdzine doświadczenia Blizzlika z 2009 roku. zpraszam.
    Na expienie nie chce tracić czasu bo expilem na x1 wiele razy i po prostu mam tego dość nie każdy lubi robić te same questy po raz n-ty. Co więcej nie mam na to czasu bo lata szkolne gdzie grało się "non stop" z kilku godzinna przerwa na spanie już dawno mam za sobą. Dziś rodzina praca może dziecko ktow wie? Raid loguje gram przyjemnie w gre która lubię w sposub jaki lubie i ide do swoich zajęć. Gra ma dawać przyjemność. Dla mnie przyjemność z grania zaczyna się po osiągnieciu gearu pozwalajacego pójsc na raid 25man. Wiadomo dla każdego coś innego są fanatycy expienia (moze chcecie mi alta wyexpic??? xD są fanatycy freshów gdzie nie zbiją całego contentu i ida na nastepny server/realm po raz kolejny farmic rhc i robic prebis na naxxa... Wszystko kwestia gustu. A o kupowaniu itemów wspomniałem dlatego że można grać na p2w bez kupowania miec z tego frajde i miło spędzic czas.

  14. Co si? dzieje w momencie ko?ca sezonu? Postacie s? kasowane, czyszczone?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •