1. May 4, 2022  

indirme linki sorunu

merhaba arkadaşlar. yaklaşık 2 sene önce bırakmıştım lakin yine ve yeniden depresen wow istegim tekrardan yüklememe sebep olacaktı ki site üzerinden dowload sayfasında windows seçeneğinden indirme linkine gidemiyorum çünkü açmıyor. süper ötesi bilgisayarım ise bit torrenti virüs algılıyor ve asla ama asla yüklemiyor, dolayısıyla indiremiyorum. bana oyunu indirme konusunda yardımcı olacak var mıdır acaba?

2. May 5, 2022  
    merhaba arkadaşlar. yaklaşık 2 sene önce bırakmıştım lakin yine ve yeniden depresen wow istegim tekrardan yüklememe sebep olacaktı ki site üzerinden dowload sayfasında windows seçeneğinden indirme linkine gidemiyorum çünkü açmıyor. süper ötesi bilgisayarım ise bit torrenti virüs algılıyor ve asla ama asla yüklemiyor, dolayısıyla indiremiyorum. bana oyunu indirme konusunda yardımcı olacak var mıdır acaba?
    Basitçe Youtube'dan "windows defender kapatma" ya da "windows defender turned off" diye arat, kapat.
    Sonra açık kaynak kodlu, ücretsiz qBittorrent indirip;
    https://www.qbittorrent.org/download.php
    kurup, oyunu Warmane'in sitesinden indirebilirsin:
    https://www.warmane.com/download

Daha sonra istiyorsan devre dışı bıraktığın defender'ı geri açarsın, zaten habire geri aç diye uyarı yazacaktır.

3. May 5, 2022  
    su an için qbittorrenti virüs olarak algılamadı ve site üzerinden indirme işlemini başlattı hocam. takip ediyorum, sonuctan haber verecegim. yardım için teşekkür ederim. qbittorenti virüs olarak algılamaması da çok sasırtıcı oldu, sevindim :D

4. May 6, 2022  
    su an için qbittorrenti virüs olarak algılamadı ve site üzerinden indirme işlemini başlattı hocam. takip ediyorum, sonuctan haber verecegim. yardım için teşekkür ederim. qbittorenti virüs olarak algılamaması da çok sasırtıcı oldu, sevindim :D
    qBittorrent güvenilirdir, reklamsızdır, kullanması da kolay. Ayrıca içine arama motoru da kurulabiliyor:
    https://github.com/qbittorrent/searc...search-plugins
    bu sayede reklamlı ve virüslü torrent arama motorlarına gitmeden de dosya bulmak mümkün.

5. May 15, 2022  
    bu plugin olayı bir tık kafa karıştırıcı geldi ama qbit üzerinden indirme ile sorunumu çözdüm. Çok teşekkür ederim.

6. May 15, 2022  
    bu plugin olayı bir tık kafa karıştırıcı geldi ama qbit üzerinden indirme ile sorunumu çözdüm. Çok teşekkür ederim.
    Torrent aslında dosya paylaşım sistemidir. Merkezi bir/bir kaç site yerine senin gibi kullanıcılar bilgisayarlarındaki dosyaları paylaşıma açarlar.
    Bu yöntemle WoW dışındaki oyunları da (özellikle FitGirl Repack ve GOG) ücretsiz şekilde indirip oynayabilirsin.
    Tabi indirmek için önce bulman gerekli, bu arama (search plugin) eklentisi de genelde virüslü ve aşırı reklamlı torrent arama motorlarına girmeden program üzerinden arama yapmanı sağlıyor.

Not: Elbette her zaman sisteminde giriş/çıkış bağlantılarını ve inen dosyaları kontrol edebilecek güvenlik duvarlı bir anti-virüs olması akıllıca olur.