1. May 12, 2022  

    Jak odzyskac postacie z Frostmoune S2???

    witam,
    po przerwie moze miesiac czasu zniknely mi postacie, jak wchodze w sklep i wybiore frostmoune S2 to moge wybrac moje postacie, czyli gdzies tam sa. ale nigdzie indziej ich nie ma, ani armory ani baracki, pomoze ktos?

  2. May 19, 2022  
    Jeśli, rzeczywiście jest jak mówisz, napisz na forum w general w jakiejś zakładce z bugami/problemami na angielskim, dodaj screeny. Tam masz większą szanse, że jakis admin ci odpisze. Tutaj pomoc raczej kończy się na tym co piszę teraz. Możesz też dodać ticketa w grze.

  3. May 26, 2022  
    Wchodzisz w my account, potem zakładka services i tam możesz przenieść postacie na inny serwer. Wszystko jest spowodowane powstaniem 3 sezonu na Frostmoune i dlatego serwer z sezonem 2 jest zamknięty. Miałam z mężem ten sam problem, a nawet gorzej, bo mieliśmy wspólnie gildie (tylko nas dwoje) i cały gold, matsy i itemy na sell trzymaliśmy w banku gildyjnym, a tego niestety nie przenoszą, a jakby człowiek miał czas w kwietniu wejść na chwilę, to by przeczytał ogłoszenie parafialne i wszystkie rzeczy z gildyjnego przerzucił na postacie.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •