1. June 5, 2022  

    Українські гільдії на Айскрауні та інших

    Всіх вітаю,

    Які є українські гільдії на айскрауні, дуже кортить повернутись у гру, але хочеться нашої української атмосфери та грати разом із земляками.

    Якщо у когось є перелік буду дуже вдячний. Іще також цікаво про інші реалми (ще не визначився де саме буду грати), тож інфа по Лордерону та Фростморну вітається!

    Усім дякс!

  2. June 5, 2022  
    Приблизно 3 місяці тому дуже активно почала збільшуватися кількість українських гравців, відповідно і почала рости кількість гільдій. Ті оголошення, що є на форумі мають бути актуальними. Найлегший спосіб знайти гільдію це звернути увагу на Global-чат, там у прайм-час (зазвичай вечір після роботи) активно ведеться рекрутинг до українських гільдій.

  3. June 6, 2022  
    Всіх вітаю,

    Які є українські гільдії на айскрауні, дуже кортить повернутись у гру, але хочеться нашої української атмосфери та грати разом із земляками.

    Якщо у когось є перелік буду дуже вдячний. Іще також цікаво про інші реалми (ще не визначився де саме буду грати), тож інфа по Лордерону та Фростморну вітається!

    Усім дякс!


    Привіт!

    Гільдія Ukrainians за орду, контактувати можеш з Lemberg, Myte, Shosui, Georgonis, діскорд https://discord.gg/ncdn6Sj26R, будемо раді!
    Edited: June 6, 2022

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •