1. June 5, 2022  

    Аркан маги та нетрадиційні спеки

    Всім хелоу!

    Хто знає як зараз у цій меті на 3.3.5 почувають себе аркан маги, сурв ханти та інші "нетрадиційні" чи "менш традиційні" спеки, як-то елем/енх шаманчики, муті роги та інші. Якось впадло знову влазити у традиційні спеки та ганяти тим же, що й 90% серверу, хочеться чогось незвичайного, навіть якщо я не буду у топ-топ 3 дпс. Питання скоріше не про механіку та гайди, більшість на форумі та загалом в інеті знайти без проблем, а скоріше із сприйняттям, бо періодично (хоча б на початку процесу одягання) доведеться потрапляти у пуги, то хочу дізнатись наскільке завчасно погане ставлення до таких спекі у публіки на сервері.

    Усім дякс за відповіді!

  2. June 5, 2022  
    Як на мене спеки, що не так поширені не будуть проблемою, для прикладу коли в рейді вже є 2 MM-hunters, то BM або Surv буде навіть перевагою, аналогічно з іншими спеціалізаціями.

  3. Не сказав би, що аркан маги рідкісний спек. Часто бачу їх до 5000 гс. Іноді в рейдах з'являються енхи і бм-и, які мають непоганий дпс. Раніше грав холіпрістом і ніби всі були задоволені. А от сурвів, ПВЕ-армсів, фрост магів в рейдах не видно. Якщо ти хочеш грати якимось з цих трьох спеків, то готуйся, що і гільдію, і пугорейд шукатимеш довго. Загалом, грай ким хочеш в своє задоволення! За сурв ханта в ІСС тебе не забанять, головне нормального рейд лідера найти

  4. дякс, народ, ну дещо оптимистичніше ніж я собі науявляв. Буду чухати потилицю, який саме обирати в майбутньому для екзотики

  5. нормально себе відчувають. але з часом ті ж самі аркани одягаючись переходться в ффб спек чи ттв. так само й сурви збираючи шмот переходять в мм бо більше дпс на виході. енхелем дпсить але мало хто може добрий дпс ними дати та і гірше від інших вони дають його.
    p.s. чомусь очікував більш нетрадиційних спеків по типу прот пал дпс чи гібрід варлок чи спд енх ))

  6. Ну типо статичний бій, аркани навіть у ендгеймі можуть витягнути, інше питання, скільки у ЦЛК тих статичних босів. Хіба що саурфанг, але його за репрезентативного боса важко й рахувати. Більшість інших вимагають постійного руху, а от тут Арканам й гаплик, бо кожна секунда, що він її витрачає на біганину, просто руйнує його дпс

  7. "p.s. чомусь очікував більш нетрадиційних спеків по типу прот пал дпс чи гібрід варлок чи спд енх ))"

    Нє, ну ви, шановний, розумієтесь на збоченнях, прот пал дпс - втф???

  8. ну прото дд пал може норм дати дпс. ще вон новина анхолік в хасту з дуалами.
    з часом же надоїдають привичні спеки хочеться щось незвичного.

  9. Незважаючи на те, що вже минуло багато часу, я все ж хочу доповнити свій коментар. Нетрадиційні (досить нетолерантне слово) спеки зазвичай об'єктивно наносять менше демеджу ніж стандартні. Тому, коли є вибір між bis армс ПВЕ та bis фурі, зазвичай в ICC 25 HC обирають останнього. Але якщо в твого армса 6к гс і ти йдеш заради забави в ICC 25 нормал, то я думаю, що тебе з радістю візьмуть.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •