1. Поради щодо прокачки

    Вирішив тут накидати для спільноти деякі поради для більш швидкої прокачки, особливо стосується тих, хто робить першого чара на сервері та не збирається чи на може донатити голдуайтеми для пришвидшення. Це живий тред, тож усі у кого будуть ідеї, додавайте сюди. Зробимо як то кажуть левелінг great again.

    1. Для того щоб акумулювати голду якнайшвидше з самого початку - на перші мідяки та серебряники накупіть собі сумок побільше. Торба з якнайбільшою кількістю слотів = голд за рахунок продажу вендору сміття чи непотрібу, що лутається з безможної купи мобів порубанихзачарованих вами до смерті. У тандемі з цією порадою ідуть 1) встановити аддон sellgrey чи будь-який інший, головне щоб ви могли одним кліком продати сміття з ваших сумок; 2) встановити у налаштуваннях loot everything за замовчанням - так сумки будуть заповнюватися різними речам швидше (для вирішення проблеми див. купівлю сумок з більшими слотами), однак ви точно не втратите зайву копійку (котра на старті, та й подейкуди й на середніх рівнях дуже важлива).

    2. Знайдіть в інтернеті наперед гайд з найкращих талантів на прокачку для відповідного класу. Зокрема, це як правило включає в себе найкращий спек для прокачки, власне дерево талантів, а також ротацію, котора може змінватись залежно від того які крутіші спели ви вичатимите далі.

    3. Пройдіться по списку спелів які матиме ваш клас, та намагайтесь завчасно визначити на яких левелах буде критично необхідно летіти до найближчого тренера. Це необхідно, щоб не витрачати купу часу на біганину до тренера (які як правило у головних містах стирчать, окрім рідкісних вийнятків) тільки для того щиб вивчити якийсь спел-непотріб, котрий нічого вам у прокачці не дає.

    4. Власне про вивчення нових спелів- - в якийсь момент у прокачці спели починають коштувати дуже й дуже дофіга, іноді прям аж капець як дофіга, тож очевидний висновок, що якщо тільки якийсь випдаковий добродій не осипе вас "золотим дощиком" (не тим про який ви подумали, кляті збоченці :) ), ви наврядчи матимите досить голди їх усіх вивчити. Тож уважно читаємо опис кожного вартісного спелу та вирішуємому чи він буде корисний у прокачці.

    5. Завчасно чекаємо у інеті рівень мобів у тій чи іншій локації в яку ви плануєте висуватися далі в процесі прокачки. Може звучати як порада для зовсім дурбеликів, але я особисто неодноразово опинявся в ситуацію, коли я приперся у локацію, витративши час на власне пересування, декілька разів біг від кладовища до тіла після ганкінгу та випадкового пулу паківа хайлевельних мобів (не з'їжджайте з дороги, діти), витративши купу часу та нервів тільки щоб дізнатися що усі моби в локації червоні, а всі квест NPC із сіренькими знаками оклику. Тож, якщо 100% не певні, кращі чекаємо наперед та як треба добиваємо собі комфортний левел у чинній локації.

    Далі буде....

    Усі інші також велкам додавати сюди інші поради

  2. Трішки доповню зі свого боку:

    1. Дуже допоможе якщо прокачуєтеся не самі, а з друзями. Багато квестів будуть даватися набагато швидше і веселіше. Винагорода з мобів буде ділитися на кількість гравців в групі, але це буде компенсуватися швидкістю виконання.

    2. Користуйтеся можливістю ставати в чергу до випадкових данжів. Особливо якщо у вас в групі є танк+хіл - по завершенню, як винагороду отримаєте непогану одежину/гроші/досвід/емблеми.

    3. Вивчайте не всі підряд навички, а тільки потрібні для вашого обраного спеку, все інше довчите як розбагатієте).

    4. Професії уповільнюють підняття рівня, але всі потрібні реагенти для вашої майбутньої професії бажано накопичувати з самого початку.

    5. У данжах 55+ рівнів є багато луту за продаж якого дають 1+ золота, може навіть бути рідкісний лут який можна буде продати на аукціоні за смачною ціною.

    6. Аукціон - він може допомогти вам заробити грошей, особливо якщо вам пощастить з якимось лутом або звичайними реагентами.

    7. Квести - чим далі по рівнях тим більше за них дають золота. Якщо виконувати їх по максимуму, то можна назбирати досить пристойні суми.

  3. Вирішив тут накидати для спільноти деякі поради для більш швидкої прокачки, особливо стосується тих, хто робить першого чара на сервері та не збирається чи на може донатити голдуайтеми для пришвидшення. Це живий тред, тож усі у кого будуть ідеї, додавайте сюди. Зробимо як то кажуть левелінг great again.

    1. Для того щоб акумулювати голду якнайшвидше з самого початку - на перші мідяки та серебряники накупіть собі сумок побільше. Торба з якнайбільшою кількістю слотів = голд за рахунок продажу вендору сміття чи непотрібу, що лутається з безможної купи мобів порубанихзачарованих вами до смерті. У тандемі з цією порадою ідуть 1) встановити аддон sellgrey чи будь-який інший, головне щоб ви могли одним кліком продати сміття з ваших сумок; 2) встановити у налаштуваннях loot everything за замовчанням - так сумки будуть заповнюватися різними речам швидше (для вирішення проблеми див. купівлю сумок з більшими слотами), однак ви точно не втратите зайву копійку (котра на старті, та й подейкуди й на середніх рівнях дуже важлива).

    2. Знайдіть в інтернеті наперед гайд з найкращих талантів на прокачку для відповідного класу. Зокрема, це як правило включає в себе найкращий спек для прокачки, власне дерево талантів, а також ротацію, котора може змінватись залежно від того які крутіші спели ви вичатимите далі.

    3. Пройдіться по списку спелів які матиме ваш клас, та намагайтесь завчасно визначити на яких левелах буде критично необхідно летіти до найближчого тренера. Це необхідно, щоб не витрачати купу часу на біганину до тренера (які як правило у головних містах стирчать, окрім рідкісних вийнятків) тільки для того щиб вивчити якийсь спел-непотріб, котрий нічого вам у прокачці не дає.

    4. Власне про вивчення нових спелів- - в якийсь момент у прокачці спели починають коштувати дуже й дуже дофіга, іноді прям аж капець як дофіга, тож очевидний висновок, що якщо тільки якийсь випдаковий добродій не осипе вас "золотим дощиком" (не тим про який ви подумали, кляті збоченці :) ), ви наврядчи матимите досить голди їх усіх вивчити. Тож уважно читаємо опис кожного вартісного спелу та вирішуємому чи він буде корисний у прокачці.

    5. Завчасно чекаємо у інеті рівень мобів у тій чи іншій локації в яку ви плануєте висуватися далі в процесі прокачки. Може звучати як порада для зовсім дурбеликів, але я особисто неодноразово опинявся в ситуацію, коли я приперся у локацію, витративши час на власне пересування, декілька разів біг від кладовища до тіла після ганкінгу та випадкового пулу паківа хайлевельних мобів (не з'їжджайте з дороги, діти), витративши купу часу та нервів тільки щоб дізнатися що усі моби в локації червоні, а всі квест NPC із сіренькими знаками оклику. Тож, якщо 100% не певні, кращі чекаємо наперед та як треба добиваємо собі комфортний левел у чинній локації.

    Далі буде....

    Усі інші також велкам додавати сюди інші поради
    Моя тобі порада перестати флудити на форумі а зайнятись прокачкою, так більше шансів викачати персонажа, в нас тут кілька таких флудерастів від яких інфи купа а толку 0.

  4. О, токсики під'їхали. Звідки ти знаєш, може я вже прокачався, може у мене вже цілий табун персонажів?

  5. О, токсики під'їхали. Звідки ти знаєш, може я вже прокачався, може у мене вже цілий табун персонажів?
    багато ляляк таких зустрівчав, добре шоб там один персонаж був. Багатослівні на словах переважно Лев толстой, а на ділі...)))

  6. наша пісня гарна й нова... шановний, з якого ви робите такі висновки? У мене вже ніс свербить від твоєї токсичності на рівному місці

  7. Наступна порція порад:

    [нумерацію вестиму з урахуванням порад від Priestoniel]

    13. Є речі на які голду шкодувати не можна в будь-якому разі. В першу чергу це якісний та дешевий еквіп. Яка тут логіка - чим краще еквіп (навіть якщо це лише декілька айтемів зі статами на початкових левелах) - це дуже сильно спрощує прокачку, економить час, підвищує виживаність перса (наприклад дозволяє не впасти під групою мобів), а також, приємний бонус, покращує шанси у зарубах з протилежної фракцією співставного левелу.

    *Тому, слід завжди чекати аукціон (про необхідність мати першолевельного трейдера-перса я думаю всі чудово знають) на наявність корисного та відносно недорогих еквіпу. Повірте, на аукціоні завжди є щось - як правило побічні продукти прокачування профів іншими гравцями, яке дуже часто зливаються дуже дешево. Тож цілком ймовірно, що десь з левелу 15 ви вже з високою ймовірністю може придбати свому персу 3-4 непогані речі хоч з якимимь статами, замість того щоб бігати у стартовому дранні до 30 левелу. Іноді, в деяких секціях аукціону дешевих айтемів просто немає, а натомість якісь прибацані виставляють низьколевельні речі за космічні гроші - такі айтеми слід просто ігнорувати, та періодично далі чекати акціон, рано чи пізно обов'язково з'явиться щось дешеве й корисне.

    14. Зажди оцінюйте чи той и інший квест вартий зусиль і часу у порівнянні з іншими доступними квестами. Простий приклад: ви можете зробити квест на вбивство 10-15 мобів що компактно розкидані навколо бази вашої фракції у локації, або ви можете зробити квест на тривалу подорож в іншу локацію, який не принесе значної кількості досвіду та не починає якоїсь жирної лінійки квестів. Очевидно, що перший квест є в приорітеті. Як правило квести на винищення мобів є приорітетами, бо ви отримаєте досвід, як від квесту так і від мобів. Також вигідними є квести на збір матеріалів, якщо ви можете робити їх одночасно з квестами на вбивство мобів і якщо вам не треба пертися я якусь віддалену частину локації. Квести на принесивідвези слід робити тільки тоді коли точка прзначення вам й так лежить по дорозі. Наприклад, вам все одно треба у столицю для вивчення нових спелів, тоди ви звісно можете зробити квест де вас просять щось віднести чи побалакати з кимось у цій столиці. Я б дуже з насторогою ставився до квестів де треба супроводжувати NPC на тривалу відстань (якщо тільки ви не в групі) бо якийсь ганкер чи випадково зачеплений лівий пак мобів може поставити хрест на купі часу який ви витратили на квест, та не встигли завершити, оскільки ви отримаєте 0 експи і весь прогрес квесту втрачається (і навіть сам NPC може забагатися та бути недоступним тривалий час). Моя порада все ж не витрачати на них час.

    15. Елітні квести - маєте групу, немає конкурентів із інших груп чи протилежної фракції, та респаун елітника досить близько - робити 100%. Щодо соло, залежить від вашого класу, його одягу, наявності поушенів та вашого рівня володіння класом. Деякі класи, як-то хантери чи ДК можуть без проблем "засолити" більшість елітників, окрім мабуть тих, що вимагають 3+ людей за умовами квесту (ба навіть іноді й їх).

    16. Банальна порада, але дуже важлива - ніколи не забувайте відкривати флай мастерів та за потреби змінювати камінь повернення у кожному новому поселенні. Це має бути ваш перший інстинкт, як тільки ви заходите у нове поселення. Звучить смішно, але купа гравців постійно забувають такі прості речі, які здатні економити вам купу часу на біганину.

    17. Якщо ваш клас має можливість тримати на собі декілька мобів (наприклад блад дк) - обов'язково користуйтесь цим та намагайтесь ніколи не бити лише одного моба. Навіть якщо поряд стоїть моб, що не стосується вашого квесту, а ви можете спокійно взяти його на себе, іноді має сенс це й зробити - заради додаткової експи.

  8. 5 копійок з мого боку, не покладайтесь аж занадто на РДФ, незважаючи на велику кількість людей на вармейні, іноді в черзі можна просидіти близько двох годин. Тому головний акцент має бути на квести, а РДФ просто ставте собі фоном, як прокне то ок, як ні, чекати на нього не варто.

  9. 5 ??????? ? ???? ????, ?? ???????????? ?? ??????? ?? ???, ?????????? ?? ?????? ????????? ????? ?? ????????, ????? ? ????? ????? ????????? ??????? ???? ?????. ???? ???????? ?????? ??? ???? ?? ??????, ? ??? ?????? ?????? ???? ?????, ?? ?????? ?? ??, ?? ??, ?????? ?? ????? ?? ?????.
    ??? ?? 68??)
    Edited: November 26, 2022 Reason: new

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •