1. Шукаю гільдію, а не другу роботу)

    Доброго дня

    Був радий дізнатися, що існують українські спільноти на цьому сервері.
    З тих гільдій які бачив в Global-чаті на Icecrown не знайшов тієї де б мені хотілося б спільно грати - основна проблема, те що там гра перетворюється на "другу роботу" і замість відпочинку створюються умови де гравець буквально як на роботі.

    Можливо це повідомлення трапить на очі котромусь з ГМів українських гільдій котрі не особливо спамлять в Global, але мають компактну (до 100 людей)/дружню компанію де основне не безперервний фарм, а атмосферність/фан.

  2. Доброго дня

    Був радий дізнатися, що існують українські спільноти на цьому сервері.
    З тих гільдій які бачив в Global-чаті на Icecrown не знайшов тієї де б мені хотілося б спільно грати - основна проблема, те що там гра перетворюється на "другу роботу" і замість відпочинку створюються умови де гравець буквально як на роботі.

    Можливо це повідомлення трапить на очі котромусь з ГМів українських гільдій котрі не особливо спамлять в Global, але мають компактну (до 100 людей)/дружню компанію де основне не безперервний фарм, а атмосферність/фан.
    Це варкрафт бро. В тетріс/танчики грати не пробував?

  3. Зараз, хардкорники почнуть жбурляти образи в бік казуалів - інфа 100% :) :) А якщо серйозно, друже, я тебе чудово розумію, сам колись грав у такому режимі - в певній мірі це було прикольно, але іноді хочеться більше релаксу та менше зобов'язань. Бажаю успіху знайти так гільду. Єдине що пам'ятай, що чим менш гільда хардкорна, тим, відповідно, повільніше там прогрес, та більше дивних ситуацій трапляється, як-то розпад рейду на півдорозі, вайпи на примітивних босах, довбні, що не можуть примітивну тактику усвідомити, але яких все одно не женуть з гільдії бо вони чиїсь там кєнти та ін. Хоча, наївно було б вважати, що такого цілком не буває й у хардкорних гільдіях - просто досить менше статистично.

    Але, так, почуття більшої свободи іноді може переважати навіть розпач через низьку якість рейдингу.

    П.С. якщо знайдеш, то відпишись у треді, гадаю іншим також буде цікаво.
    Edited: June 18, 2022

  4. Як на мене навіть будучи в хардкорній гільдії, але ходячи в рейди коли вам хочеться вас з із-за цього не повинні кікнути. Можна цілком фаново грати навіть у досить багаточисельних гільдіях.
    Це не реклама, але можете спробувати пограти на реалмі Lordaeron - там є дві українські гільдії, шо за орду, що за альянс. Атмосфера там дуже позитивна, ніхто нікого не підганяє, є бажання йдеш в рейди, хочеш поачівити - не питання, основне там бути людиною. Єдиний мінус, що там х1 рейти, але з іншої сторони це конкретно для вас може виявитися плюсом - на гарному рівні вивчите свого персонажа.

  5. Доброго дня

    Був радий дізнатися, що існують українські спільноти на цьому сервері.
    З тих гільдій які бачив в Global-чаті на Icecrown не знайшов тієї де б мені хотілося б спільно грати - основна проблема, те що там гра перетворюється на "другу роботу" і замість відпочинку створюються умови де гравець буквально як на роботі.

    Можливо це повідомлення трапить на очі котромусь з ГМів українських гільдій котрі не особливо спамлять в Global, але мають компактну (до 100 людей)/дружню компанію де основне не безперервний фарм, а атмосферність/фан.
    Немає тут таких, як за орду так і за альянс, і швидше всього що і не буде, такі гільдії, як правило, живуть недовго, цлк10 сильно довго не пофармиш, люди хочуть прогресу, а прогрес тільки може бути з такими системами луту як ЕПГП або ДКП. А при такій системі луту насправді треба постаратись та відвідувати РТ, брати активну участь у житті гільдії. Хтось бачить це як роботу, а хтось як чіл. Ну і гільдія різко з прохідного двору перетворюється у сім*ю, через те що плиннісь гравців зменшується, коло спілкування робиться стабільним, люди вивчають один одного, росте командний дух.

    Кожна людина боїться відповідальності і старається всіляко зробити своє життя безтурботним, але що в житті, що в грі таким шляхом нічого не доб*єшся) Під лежачий камінь вода не тече)
    Edited: June 19, 2022

  6. Немає тут таких, як за орду так і за альянс, і швидше всього що і не буде, такі гільдії, як правило, живуть недовго, цлк10 сильно довго не пофармиш, люди хочуть прогресу, а прогрес тільки може бути з такими системами луту як ЕПГП або ДКП. А при такій системі луту насправді треба постаратись та відвідувати РТ, брати активну участь у житті гільдії. Хтось бачить це як роботу, а хтось як чіл. Ну і гільдія різко з прохідного двору перетворюється у сім*ю, через те що плиннісь гравців зменшується, коло спілкування робиться стабільним, люди вивчають один одного, росте командний дух.

    Кожна людина боїться відповідальності і старається всіляко зробити своє життя безтурботним, але що в житті, що в грі таким шляхом нічого не доб*єшся) Під лежачий камінь вода не тече)
    Трішечки не згіден з вами. Людина в реалі паше як воляка. Приходить в ВоВ тому що любить цей світ, лор і тд. Через втому і відсутність часу не може навіть інколи в тривалі данжі ходити. То що йому (їй) не грати? Йди звідси ніщеброд, не можеш навіть до хайлвл прокачатись, так? А якщо така людина ще й хоче знайти однодумців, спілкуватись про гру, про лор, зібратись в якийсь середнячковий данж, помогти новачкам прокачаатись. То такому і місця в гільдії нема бо тре ТАЩИТИ?
    І ви такій людині кажете: Під лежачий камінь вода не тече.
    Сподіваюсь ви зрозумієте що є різні люди і різні обставини. Інколи хтось може просто не хотіти вкалувати в рейдах, а просто пройти сюжет побачити локації і почілити з однодумцями.
    Уявіть є люди які зараз ВоВ відкривають вперше або грають давно але через вищезгадане ніколи не мали хай лвл і не бували в рейдах. Максимум данжі до 60лвл.

  7. Вітаю!
    Прокоментую як зам ГМа однієї з українських гільдій.
    Звісно бувають у житті різні ситуації, але я погоджуся з тим, що якщо мова "почілити" і з результатом (це в тому понятті "результат" в якому я його розумію) - то це не про цю гру. На прикладі нашої гільдії, то люди можуть бути учасниками заради комюніті, освоювати pvp, фармити 10ки по роллу, не з’являтися місяцями і не боятися бути кікнутими. Можете навіть попасти в 25ки, але система лута ЕПГП (лише для 25ток). Коефіцієнти такі, що ви можете претендувати на лут за умови, що кожний кд закриваєте одну цлк 25 та одну рс 25). Сумарно по витратах часу близько 3 годин "роботи" на тиждень. Багато то чи мало - кожен сам для себе вирішить.
    Загалом погоджусь, що будь яка гільдія яка не націлена на результат, не буде існувати. Не існує хороший РЛів які не прагнуть результат, не існує хороших офіцерів які не потіють на розвиток гільдії, не існує скілових гравців які не гоняться за результатом своїх дій. Та частина гравців яка хоче "почілити" після роботи лише заради процесу а не результату настільки мізерна, що будувати кругом них якісь особливі правила і тим самим створювати невдоволення більшості - хіба то має смисл :).
    Ніхто не забирає у вас право грати та отримувати задоволення від гри так як вам зручно, коли вам зручно і де вам зручно. Але не потрібно кидатися висловами "друга робота" та "вкалувати" на тих, хто хоче досягти результату як що то для них і є найбільший фан у грі.
    Хто Вам забороняє прийти в гільдію, знайти там своїх однодумців і проводити з ними час у своїх фан рейдах на прикладі 10ток ти pvp батлів?
    Якщо маєте віру, що багато людей готові просто "чілити", так не проблема зробити свою гільду, зібрати однодумців та не відчувати себе "на роботі" у своєму комюніті :).
    Успіхів!

  8. Вітаю!
    Прокоментую як зам ГМа однієї з українських гільдій.
    Звісно бувають у житті різні ситуації, але я погоджуся з тим, що якщо мова "почілити" і з результатом (це в тому понятті "результат" в якому я його розумію) - то це не про цю гру. На прикладі нашої гільдії, то люди можуть бути учасниками заради комюніті, освоювати pvp, фармити 10ки по роллу, не з’являтися місяцями і не боятися бути кікнутими. Можете навіть попасти в 25ки, але система лута ЕПГП (лише для 25ток). Коефіцієнти такі, що ви можете претендувати на лут за умови, що кожний кд закриваєте одну цлк 25 та одну рс 25). Сумарно по витратах часу близько 3 годин "роботи" на тиждень. Багато то чи мало - кожен сам для себе вирішить.
    Загалом погоджусь, що будь яка гільдія яка не націлена на результат, не буде існувати. Не існує хороший РЛів які не прагнуть результат, не існує хороших офіцерів які не потіють на розвиток гільдії, не існує скілових гравців які не гоняться за результатом своїх дій. Та частина гравців яка хоче "почілити" після роботи лише заради процесу а не результату настільки мізерна, що будувати кругом них якісь особливі правила і тим самим створювати невдоволення більшості - хіба то має смисл :).
    Ніхто не забирає у вас право грати та отримувати задоволення від гри так як вам зручно, коли вам зручно і де вам зручно. Але не потрібно кидатися висловами "друга робота" та "вкалувати" на тих, хто хоче досягти результату як що то для них і є найбільший фан у грі.
    Хто Вам забороняє прийти в гільдію, знайти там своїх однодумців і проводити з ними час у своїх фан рейдах на прикладі 10ток ти pvp батлів?
    Якщо маєте віру, що багато людей готові просто "чілити", так не проблема зробити свою гільду, зібрати однодумців та не відчувати себе "на роботі" у своєму комюніті :).
    Успіхів!
    Гарно розписав. Так класно і культурно, люблю таких людей. Дякую за відповідь.
    Питання: а гільдія для "почілити" не реальна тому що за гільдію треба платити? Маю на увазі що гільдія для таких однодумців, ГМ має платити щомісяця за існування гільдії?

    Досягнути результатів це класно. Як ви зрозуміли я так не можу і тому захоплююсь такими гравцями, трішки).
    Взагалі я ютубер), не великий канал але нещодавно в The Elder Scrolls Online зібрав гільдію для українців і там уже повна гільдія. Всього 6 відео пару місяців тому, а досі приходять по них у гільдію.
    Подумав чи не можна те ж зробити для ВоВ? Створити або прорекламувати гільдію на найбільшому не офіційному сервері. Щоб знали ВоВ живий і має Українські Гільдії. Що можна прийти і вони навчать, покажуть і розкажуть, допоможуть прокачатись.

    Тож маю на Лордероні дренейку 47 рівень вар (уже не пам'ятаю чи фюрі чи армс). Якби мене хтось взяв в оборот і пояснив з подальшою прокачкою, поміг з данжами. Я б зняв про це відоси, розповідав про гільдію і як прокачуватись, може б більше людей зацікавилось.

  9. Трішки не зрозуміло питання про "платити"... Я не чув майже за десяток років в цій грі про практику оплати учасників гільдії за те, що вони в ній знаходяться. :). Після створення гільдії інвестиції в неї потрібні лише для того щоб розширювати гільдійський банк. Також можуть бути якісь ситуативні моменти але загалом ніяких зборів та абонплат не має бути (окрім добровільних пожертв на розвиток а не як плата офіцерам).
    Я готовий приділити час та поспілкуватися по грі в Discord. Скину свій аккаунт в ПМ, а там якщо буде бажання - спишемось та визначимо час для бесіди.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •