1. Вибір фракції

    Друзі, а за яку фракцію варто починати грати?
    На мою думку у Альянса історії і раси скучніші порівняно з Ордою, але у Орди не зррзуміла мотивація для війон. Але це усе суб'єктивна думка.
    Тому буду вдячний, якщо напишете, декілька плюсів і мінусів ігри за певну фракцію(в тому числі за яку фракцію є українські гільдії)

  2. Привіт

    І за Альянс і за Орду є наші гільдії (на цьому ж форумі є оголошення від них).

    Для прикладу раніше я грав лише за Альянс, але коли спробував за Орду мені ординська лінійка квестів і їхня історія (якщо таки читати текст квестів) була цікавішою. Також у Орди досить потужні расові навички.
    Все залежить від власних переконань, якщо раніше грав за Альянс, то спробуй за Орду. На Icecrown, то взагалі не принципово - навіть в лінивому режимі можна вкачати 80-й рівень за тиждень граючи по вечорах по декілька годин.

  3. З точки зору естетики: кожен обирає сам. Я починав грати за орду і багато грав за них, однак в якийсь момент мені набридло естетично хаотично-бомжацька архітектура та стилістика, тож перейшов на альянс й з тих пір там і залишаюсь. Плюс альянс мабуть якось ментально ближче. Однак у орди, як на мене дуже мальовнича стартова лока Тауренів - Ван Лав до сих пір. Barrens також дуже атмосферна локація, я якої навіть потім не дуже хочеться йти, так просякаєшся духом суворого краю :).

    З практичної точки зору, у орди є топові ПВЕ рас. абілки, а саме берсерк у троллів (просто топ для кастерів) та енрейдж орків. Натомість відповідна абілка хуманів просто смакота у ПВП, ба навіть непогано допомагає у ПВЕ на деяких босах.

    Іще також субєктивне враження, що роками альянс на айскрауні був трохи сильніший на БГ, а також Wintergrasp, що дуже допомогає для фарму ВОА. Хоча ці переваги можуть звісно залежати від часу та ін. Але то субєктивне враження, у когось може бути інше враження. Зрештою, я не дуже активний ПВП-гравець.

  4. Також, з точки зору лору та логічності сюжету, союз орди з наприклад із андедами (forsaken) та блад ельфами виглядає цілком штучним та нереалістичним (звісно хоч це і вигаданий всесвіт, але якась співставна логіка співіснування окремих фракцій все ж має бути). Занадто ті дві фракції різні. Виглядало так, наче блізарди хотіли втулити готичних андедів у гру аби зацікавити у грі купи готів, панків та інших субкультурних дрочерів, а потім додали блад ельфів щоб спермотоксикозникам, тендітним дівчаткам, та анімешникам теж було з ким себе асоціювати у грі. Складалась би собі орда лише з орків, тролів, корівок, та може гоблінів, то все було б дуже логічно. За альянс цієї штучності не відчуважться, союз усіх народів виглядає логічним та близьким (навіть дренеїв).

    Звісно цю штучність за орду можна було б вирішити, якби андеди та блад ельфи були окремими фракціями на рівні з ордою та альянсом, однак вочевидь бліззардам було просто впадло робити додаткову роботу, то вони й зліпили з орди у ВОВ якесь дивакувате шапіто.
    Edited: June 19, 2022

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •