1. Заміна локалізації

    Може знаєте, де скачати і як встановити Українську чи руську локалізацію. Ато майже нічого не зрозуміло =)

  2. Багато років тому перестав користуватись рос. локалізаією бо у мене клієнт з нею у мене регулярно багався на вармейні, проблему вирішило тільки видалення рос. локалізації нафік. Моя порада, бери звичайний англ. клієнт та просто пограй, десь через 1-2 неділі все стане зрозуміло чисто інтуїтивно. Все одно 99% термінології, сленгу, назви абілок, локацій, ба навіть мова 99% популяції серверу англійська. Єдиний мінус - тексти квестів, але заради бога хто їх читає :)

  3. Я читаю. Мені цікавий лор внутрішній. Крім того мені і так завжди важко вникати в білди і інше а англ це ще важче. І ще мої племінники починають грати, теж читають їм цікаво. І доводиться читати російською на жаль.
    Ну і до того ж. Невже усі вважають що Українська локалізація недоцільна?

  4. Ніхто на колінці не буде робити локалізацію українською. Тому что там сотні тисяч кілометрів тексту. От якщо блізи для офіційного кліента зроблять локалізацію, то можна буде тоді й думати як її прикрутити до цього кліента.

  5. скачай русский клиент, перекинь папку Ruru в вармайн, только впиши реалмлист вармейна, и играй на русском


  6. Почав грати на клієнті з вармейна, до англійської звик за 2-3 тижні, оскільки більшість ком'юніті тут англомовне є сенс заморочитися з англійською. У англійського клієнта гарна озвучка. Все русняве краще посилати за кораблем.

  7. На рахунок локалізації

    Andrij, скоріш за все проблема у тому, що перекладати потрібно з англійської, а навіть в класиці, без доповнень, ну дуже багато тексту, тому навіть якщо зараз якась команда почне переклади хоча б класику, може піти більше ніж пів року. Та і мало хто на таке піде з чистого ентузіазму, а на рахунок офф локалізації, не знаю чи вона скоро буде і чи буде узагалі, тут скоріше треба задовбувати блізів, щоб вони звернули увагу на те, що українське ком'юніті WoW хоче грати у їхню ммо рпг рідною мовою. А це проблемно зробити, тому що багато людей і ще не вважають проблемою грати російською говорячи, що "мова не винна", "не на часі" і тому подібне (┬┬﹏┬┬)

  8. ?????? ????? . ? ???? ????????? - ??????????? , ??????????? "QTranslater" ? "??????" . ???? ??????? ???????? ?????? ? ???????????? ?????? ?? ?? ?? ???????? ???? . ? ???? ? ???????? ? ????.????? , ???? ????????? .

  9. ?????? ????? . ? ???? ????????? - ??????????? , ??????????? "QTranslater" ? "??????" . ???? ??????? ???????? ?????? ? ???????????? ?????? ?? ?? ?? ???????? ???? . ? ???? ? ???????? ? ????.????? , ???? ????????? .
    Yakas problema z Ukrainskoy , nehoche pokazybatu .
    Yaksho e problema z English movoy . E taki perekladachi "QTranslater" i "??????". Sprobyite , dyzhe dopomogae . Obzori na nuh e v YouTube.

  10. ??????????, ????? ??????, ?? ???? ????? ???????? ?????????? ??????????? (?? ????? ???? ????????), ?? ?????? ?? ??? ??? ?????? ?????? ??????? ???, ????? Dragonflight ?? ??? ?????????? ?????? ?? ???? ?? ???. ????? ?? ??? ??? ?????? ? ?????? ????? ??????????? (???? ???-???), ??? ??? ????? ??????????? ??? ?????? ?? ??????, ?? ?????? ???? ???????, ???????? ???? ? ??????? ??? ?? ????? ????? ? ??. ??????? ????????? ?? ? ?????? ????? ?????? ???????. ?? ?????? ?? ? ???????? ???????? (??, ?? ??????????) ??? ???????? ??? "???". ?????? ?????? ?????????, ?? ?? ????. ??????? ???? ?????? ????? ???????? ????? ? ???????? ??????? ????. ????, ??? ??????????? ?????? ?????????? (???????? ???? ??? ????? ????? ???? ???? ?? ??????? ??? ???????), ???? 90% ??????? ????., ??? ?????? ???? ???????? ???????????? ? ?????? ? ?????? ?? ????? (???? ??????????, ??????? ????? ? ????????, ? ???? ?????? ? ??????? ???!! :) ) ???????? ?? ????. ??????? ????? ? ???? ?? ???? ??? ??????, ???? ???????? ???????? ? ???????? ????????!!

  11. Tse yakiis kapets z kyrylyceiu na forumi, prosto hotiv dotaty scho, prost sprobuite pograty z Angl. klientom, zvyknuty mozhna duzhe shvydko, bukvalno za odnu-dvi nedili, a problemu z movoiu klienta tak vy vyrishete na zavzhdy!

    P.S. Htos zvertavsia to adminiv forumu cherez tsiu problemu z kyryleceiu?? Bo vzhe duzhe distala tsia problema!

  12. y mene e ykrainskiy klient gri,ale trafika peredati nemae.ya yakos vikladav na den nezaleznosti v 21 rosi.ale vin rosiyskimi bukvami.alez z ykrainskim gimnom z maydany.vin vmontovaniy v logi v gry koli drakon litae.vin na megi a posilanna des y rosiyskih forumah na warmane,tam napisano vin malo vazit i legkiy klient.hto zahose toy znayde.



12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •