1. Підскажіть кого краще качати

    Вибираю між 2-ома класами Варлоком і Магом. Кого краще качати для соло прокачки і з розрахунку на ПВЕ , щоб брали в рейди?

  2. 1. Затребуваність в рейді Варлоків: як правило беруть одного на 25 рейд (самони та камінці), при інших розкладах навряд чи є потреба у більшій кількості локів, якщо тільки вони не дуже добре одягнуті та вміють добре дамажити. Демонолог дає крутіший баф, ніж афлі, тому його як правило ставлять в приорітет в багатьох рейдових сетапах. Магів, як на мій досвід беруть трохи більше (2+), мабуть тому що вважається, що вони типу топ-дамагери у 3.3.5 мать бути (нарівні з рогами та фурі-варами), однак як з усіма класами все залежить від скілу та шмоту. На деяких енканутерах як-то ЛК Героїк, то у кожного класу свої переваги: маги можуть гамселети Ліча на перехідній фазі, тим самим скорочуючи тривалість 2ої фази, а варлокам натомість плювати на валькірій, і якщо саме їх схоплять - це означає рейду дуже пощастило.

    2. Прокачка: загальний сентимент такий, що варлок начебто має бути простіший у прокачці (бо пет є), однак, як на мене маг наврядчи сильно відстає. Портали дуже допомогають, фрост спек чудовий для масового cc мобів, блінк майже завжди здатний врятувати від смерті та ін. Якщо це Айскраун, я думаю різниці узагалі немає. Якщо Лордерон, може варлок трошки швидше.

  3. ще така річ є як поріг входження, у мага він imho менший, бо, як на мене ротація у мага проста як 5 копійок, натомість тому ж афлі, щоб навчитися давати гарний дамаг треба багато тренуватись на манекенах та відмінно знати всі енкаунтери, бо ротація та відстежування проків там набагато більш заплутане, аніж у мага.

  4. Ось, до речі, тред з порадами для прокачки, стосуються будь-яких класів. Тред буде ще доповнюватись


  5. Алеж Маг більш тонкий, а в Лока і так безкінечна мана і хп . Тай Магом важко вбити Елітних мобів в соло . Доречі якщо магу качати фрост таланти, то чи варто Варлоку качати Дестро?

  6. в прокачці легше варлок в афлі спеці з войдом. а грати проще магом . якщо мага качати то легше в фрості там і гріндити мобців ним можно

  7. У ендгеймі маг у фаєр спеку майже не може просісти по мані, а навіть якщо й просяде, то є купа інструментів це вирішити. Щодо нескінченного хп у лока під час прокачки - не слід переоцінити соул дрейн, не така вже він й імба, їсти/пити все одно періодично доведеться. Маг, що качається у фрості має мабуть найкращий СС у грі на стадії прокачки, тож соло елітних мобів цілком можливе та розповсюджене. Щодо прокачки лока у дестро- ніколи про таке не чув, але може колеги по форуму підскажуть

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •