1. Acil yardım lazım

Bilgisayarım da 8 gb ddr4 ram var amd radeon vega 3 ekran kartı var amd athlon 3000 3.5 ghz işlemci var Raid girince nadiren de olsa fight başlangıcında veya tempo artınca oyun donuyor sesler takılıyor pcye res atmadan düzelmiyor özelikle discord açıkken ne yapabilirim işlemci macun yeniledim içini süpürdüm.

2. Bilgisayarım da 8 gb ddr4 ram var amd radeon vega 3 ekran kartı var amd athlon 3000 3.5 ghz işlemci var Raid girince nadiren de olsa fight başlangıcında veya tempo artınca oyun donuyor sesler takılıyor pcye res atmadan düzelmiyor özelikle discord açıkken ne yapabilirim işlemci macun yeniledim içini süpürdüm.
    WotLK 2009'un oyunu, RAM'den 1-2 GB anca yer kullanır.
    Öte yandan 8 GB'ın 2'sini ekran kartın kullanıyordur, BIOS'dan onu 1 GB olarak ayarlayabilirsin.
    Ama RAM bitince oyun donmaktan çok aniden aşırı yavaşlar, çünkü RAM'i HDD'den takas dosyasından kullanmaya başlar.

Çözüm önerileri:
    - Google aramasında AMD Athlon 3000G ile oyunlarda donma yaşayanlardan bazıları RAM frekansını BIOS'dan 2133 Mhz'e düşürünce çözmüşler.
    - Sorun yazılımsal olabilir, AMD'nin sitesinden AMD Athlon 3000G için son driverleri indirip dene.
    - Ayrıca WoW'da ESC>Video>Effects kısmından Video Quality'yi Low'a çekip deneyebilirsin.

3. 1. dediğini deneyim 2. sini yaptım 3. Dünü de denedim olmadı sağolasın

4. 1 . çözüm işe yaradı sağolasın