1. Jaką klasą grać jako partner do wojownika

    Witam, cześć. Znajomy głównie gra wojownikiem i zależy nam na wspólnym graniu czyli levelowanie, pvp itp ja chciałbym zaś grać jako przydatne dla wojownika dps(coś trochę pobije) support(dps,leczenie,buffy) które klasy byłoby najodpowiedniejsze zawsze będę mógł ewentualnie zmieniać drzewka byle te klasy miały jakięs może bufy i możliwość leczenie nie tylko z holy czy tam restoration - najbardziej polecali dla woja dobre zgranie to palki i priesty?

  2. Palek będzie najlepszym wyborem. Bardzo dobre zgranie w PvP i możliwość fajnej współpracy w PvE.

  3. Dzięki za odpowiedzi Tlist.

    - Mam pytania jeszcze czy da radę expić solo paladynem pod drzewkiem holy?
    - Priest pod supportowaniu/healowaniu czym się mocno różni holy priest od bardziej w drzewku dyscipline? Kiedy i na co bardziej używa się więcej punktów w dyscipline?
    - Czy istnieje na internecie jakieś drzewka talentów symulator z przetłumaczonymi na polskie?
    - Czy jest też jakaś typowo polska społeczność wowa/woltk discord/fora gdzie mógłbym poczytać popisać z innymi fanatykami wowa?
    Edited: July 15, 2022

  4. 1. Jeśli Twój znajomy będzie grać w procie, a Ty w holy to stwarzacie sobie super możliwość expienia w dungeonach. W przypadku jeśli byście chcieli levelować poprzez questy, to holy średnio się sprawdzi,
    2. Ciężko mi powiedzieć, nie jestem jakimś ekspertem jeśli chodzi o PvP. Generalnie wybór pomiędzy holy a discipline nie ma większego znaczenia jeśli chodzi o levelowanie, chociaż mi osobiście fajniej się to robiło w discipline (expienie poprzez dungeony). Holy prej stawia na leczenie poprzez używanie HoT + direct heal, discipline na absorby (Power Word: Shield) + direct heal,
    3. Nie wiem,
    4. To już pewnie znajdziesz coś takiego dołączając do jakiejś polskiej gildii. Część z nich ma na discordzie sekcje dotyczące buildów danych class.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •