1. Zakljucavanje account POMOC

    Ljudi treba mi pomoc.Nesto sam morao nesto hitno da izadjem iz kuce na brzinu juce u sred igre i samo sam se izlogovao,kada sam se vratio posle jedno sat vremena bio sam kikovan i kada sam pokusao ponovo da se ulogujem da igram mi je izbaceno kako mi je account zakljucan ali ne trajno tako da je otkljucavanje moguce.Obratio sam se na jedan Email za pomoc gde sam bio preusmeren odavde pre kada mi je iz nekog razloga nakon dugog neigranja od par godina pisalo da je nemoguce da se ulogujem u igru i tada su mi pomogli,sada sam ostao bez odgovora.Drugar mi je rekao da je dovoljno da se obratim njima isto na taj mail i da ce ga otkljucati ali kao sto rekoh niko se nije odazvao i kada sam opet pokusao da udjem danas pisalo je da je zakljucan pa onda ne znam ni ja da je pogresna sifra ili username sto sam odma proverio i video da nije istina pa da ne mogu da se ulogujem i da probam kasnije,pa da potrazim pomoc na support...Najgore od svega je sto ja zapravo imam tri naloga sa dosta heroja sto osamdesetih sto manje levele i pomislio bi covek da samo na taj jedan nalog ne bih mogao da udjem - taj koji sam koristio poslednji.Ipak iz nekog razloga na koji god da sam pokusao iz vise puta da se ulogujem pisalo mi je isto.Zadovoljan sam na ovom serveru gde dugo bas igram i ne bih da ga menjam zbog nekih gluposti,samo hocu da ponovo aktiviram svoje naloge a ne znam sta da radim...Jel moze neko da asistira?Hvala unapred!

  2. Pa moraces da sacekas na odgovor od supporta, to je jedino resenje. Oni ce pregledati o cemu se radi pa ce ti javiti. Jesi ti taj mail poslao na [email protected]?

  3. Probaj brate da se spojiš na drugu mrežu. Dakle ako nemaš mogućnost nekog drugog wifi-a sa drugom ip adresom, probaj preko mobilnih podataka na telefonu putem hotspota pa vidi. Meni se slična situacija desila prije par dana, i tako sam vidio da je do modema tj. provajdera.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •