1. IP BAN ne znam zasto

    Poz braco, dobio sam IP BAN a ne znam zasto. Nisam hakovao, nisam koristio citove, nisam prekrsio nikakva pravila Warmejna.

    Do pre nedelju dve, napravio sam 2/3 tiketa da pitam za moje karaktere posto ne mogu da verujem da nisu na tom drugom accountu sto sam rekao GMu i da su sigurno izbrisani zbog neaktivnosti i ne igranja na njima. Imao sam druida i deahtknighta na tom drugom accountu i prosto ne mogu da verujem da nisu tu. Vidim da je jedno ime vec uzeto na Icecrownu, posto oba charactera su mi na Icecrownu. GM u tiketu mi kaze mora da gresis, verovatno su ti kreirani na Frostmournu, a ja tamo nikada nisam zalazio. Account by the way nije premium tako da je vrlo moguce da su mi izbrisali chareve jer nisam igrao dugo tamo.

    Voleo bih da ih vratim medjutim u prvom tiketu GM nije reply tacnije Smyth nije reply na tiket danima i danima, onda sam ga spamovao sa drugim tiketom, sad sam napravio 3 jer sam dobio IP ban, a koj tuki ne znam zasto, kada nisam vajolejtovao nikavko pravilo communitija. Probao sam da koristim sad malo pre VPN da nahvatam JP adresu da vidim dal i dalje mi stoji IP BAN, kad i dalje jebeno stoji. Ja ne znam sta je ovo sa Staffom, zasto ne rade svoj posao kako treba?

    Ni kriv ni duzan ne znam zasto mi stoji IP BAN, ispada da ja ne mogu da se setim accounta niti emailova od charactera, ili sam im sumnjiv. Jebote kao da sam pred policiju izasao, jebem ti sta da radim? Hvala.

    PS: Kaze mi da sam dobio IP BAN zbog BOT networkinga. lol. Boze me sacuvaj, pa ja ne znam nista u vezi toga.
    Edited: November 22, 2022

  2. Fora je u tome sto se za ban appeal tickete ili mailove ceka odgovor mnogo duze ne go inace, jer takvi zahtevi imaju dosta nizi prioritet. Posalji email na [email protected] ako vec nisi pa ce ti oni reci o cemu se radi, samo budi strpljiv.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •