1. Lordaeron ili Icecrown?

    Pozdrav narode!
    Resih da se vratim na jedan od top Privatnih servera i naravno zaboravio sam sifru i email xD
    Pa sa novim nalogom krecem u nove pohode i zanima me gde nas vise?
    Na mazohistickom Lordaeronu ili Chill Villi Icecrown?

    Hvala unapred.

  2. Na icecrownu ima vise nasih logicno, ali ima nas i na Lordu, samo sto su neki guildovi internacionalni i vode ih nasi. Ako imas vremena u zivotu i ne znas na sta da ga trosis mozes na Lord, ali moraces dosta kao igrac da se trudis da uradis nesto jer nema toliko zajebancije toliko kao na Icecrownu u raidovima. Na Lordu imas previse maloumnih spanaca koji kvare igru dosta i rade im 2 mozdane celije asinhrono, ali jbg, lako se izbegenu tako sto nadjes neki dobar guild za rejdanje :D. Ekonomija je recimo dosta losija na Lordu nego na Icecrownu, jer nema toliko ljudi, mnogo se manje stvari kupuje, vecina ljudi gleda da pravi stvari za sebe (flaskove, potove itd.) ili ti jednostavno obezbedi guild ako je dobar.

    Ako nemas vremena u zivotu nego tipa nekih 10-15h nedeljno za gaming onda idi na Icecrown jer 30% buff u ICC-u mnogo olaksava stvari i dosta brze se cisti raid i jednostvano je bolje za casualce. Moj savet ti je jednostavno da ne igras sa nasim ljudima jer neces nikad da postanes dobar igrac ako igras sa njima, jer jebi ga svaki nas guild ti je napravljen od strane najvecih mogucih pickopacenika, papucara i egoista i vecina tih guildova dozivi kraj tako sto se raspadne.
    Xp ti je x7 na icecrownu, profesije su x3 i gold x3 od questova i dosta je povecan drop chance itema za recimo questanje, farmanje itd... Na Lordu ti je sve x1 tako da se spremi za malo tezi leveling ako nemas heirloome, a vrv nemas jer si sam reko da ti je nov acc :D

  3. Hvala za odlicno objasnjenje! izlgeda da je ipak ICC za mene :D

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •