1. Caster do gry+kilka pyta?

    Witam

    Na wst?pie chcia?bym powiedzie? ze jestem totalnym noobem je?li chodzi o wowa. Swoja przygod? zacz??em na Legionie(co? by?o g?o?no o tym dodatq chyba nie przypad? graczom delikatnie mowiac ^^)wbilem 55 lvl paladynem i tyle..

    Teraz chcia?bym pogra? sobie jakim casterkiem i zastanawiam si? którego wybra??
    Mam 17 arc mage i jest dramat co 2-3 moby musz? siada? i uzupe?nia? man?...no tak sie nie da xD
    Czyta?em troch? o nim i podobno trzeba dobrze zarz?dza? man?.
    Zastanawiam si? jeszcze nad ele shaman albo balance druid.
    Warlock i jego doty raczej nie dla mnie.
    Czy wszystkie casty maja z tym problem na pocz?tku?Skoro to priv serv mo?ne jest jaki? item co by przywraca? man??Czy tylko zostaje siad na tylq i ?arcie?


    Takie jeszcze off topy:
    1)Znalaz?em sobie fajna stron? icy-veins.com.Sa tam ?adnie opisane buildy pod wszystkie klasy z wersji WOtlk.Tylko pytanie czy to jest to samo co tutaj na serwerze?
    2)Czy jest jaki? darmowy mount?Patrzy?em na ceny i masakra ^^ a widz? ze takie low lvl juz sobie ?migaj? na konikach
    3)Na serwerze Frostmourne alliance dostaje full bagi. Rozumiem ze na Icycrown tego ju? nie ma,czy jaki? b??d mam?

    No i tyle w zasadzie,dzi?ki i licz? na wyrozumia?o?? ;)
    Pozdrawiam

  2. Hej @Mati24.

    Napisze bez polskich znakow, bo widze ze strona nie ma. :)

    Wybacz, ze musiales tak dlugo czekac na odpowiedz. Widocznie polskie forum srednio dziala. ^^

    Jesli chodzi o Twoje pytania, to zaczne od off-topow.

    1) Oczywiscie, mozesz korzystac z roznych buildow i stron, ja jednak ogladam raczej jakies filmiki na YT. Dodatkowo, tam czesto do WOTLK'a sa poradniki na miare puszczanych dodatkow, czyli np. cos co oni proponuja jako Best in Slot (BiS) item, to juz jest zbyt slaby, bo kolejne fazy dodatku sa odblokowane. Np. na serwerze Icecrown wszystkie fazy sa juz odblokowane, wiec trzeba patrzec samemu.
    2) Nie ma darmowego mounta, raczej inni gracze po prostu przesylaja sobie kase z kont. :)
    3) Nie wiem, nie gralem na Frostmourne.

    Jesli chodzi o sprawe glowna, graj czym sobie tylko chcesz. Wiadomo, ze poczatkowe poziomy maja problem z mana, ale grajac Mage masz Conjure Water, ktore Ci daje mane. To normalne, ze potrzebujesz jej wiecej na pierwszych poziomach. Niestety, takie poczatki jesli grasz na x7 XP, bo nie zdazysz znalezc odpowiedniego EQ na dany level. Po prostu musisz przetrwac do

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •