Sada citam da se kraj Frostmourna sa 14.04.2023. pomerio na 30.04.2023.
Mene je pre ove odluke zanimalo kada odigram 10 meceva u areni u sredu na frost realmu a heroja prebacim u petak da li dobijam 500 arena poena koliko se zaradi na x2 frost realmu ili 260 koliko se dobija na Icecrown realmu.
Sada se pitam da li ce se igraci uopste prebacivati jer u novom postu niko to ne spominje.Pomenju neki novi realm gde kreces sa Classsic-TBC-WoTLK progres.
Izgleda zanimljivo ali je pitanje koliko ce to biti u praksi.Jer ako igras 1-2-3 meseca wow do 60 lvl i onda prebace na TBC a onda posle par meseci na WoTLK moje misljenje je da je po meni bolje da sacekam taj WoLTK pa da onda dodjem da igram.Jem mi je besmisleno da provedem par meseci da giram 60lvl heroja a onda sve sto si skupio izgubi vrednost kad dodje Outland.
Mozda bi imalo smisla kad bi imao neke beneficije tipa da boss u Classic wow-u moze da dropa ponekad item za 70lvl a boss u TBC da dropa item za 80lvl koji ces moci da stavis na sebe tek kad dodje ta expanzija.Ne znam kakve ideje planiraju ali ok probacemo da vidimo kad to dodje.Uvek sam za nesto novo i uvek se moze vratiti Frostmourne 3 ako ovo ne uspe.