1. Twink Türk Guildi

Herkese selamlar. Keyfine bir tane böyle bir guild kurmak istedim. Gelmek isteyenler olursa eger çokta twink olmayan guildimizde world pvp ve pve yapma niyetim var :). Amac?m rutin seylerden biraz s?yr?l?p pvp sevenler ile kafa dag?tmal?k world pvp ve bg lere girismek, pve sevenler ilede böyle tatl? tatl? low level item kovalamak gibi bir plan var.

Maksimum level 50 ye kadar bir al?m mevcuttur. Sebebi ise biraz da olsa low level world pvp keyif almaya çalismak için. 60 level pvp de çogunlukla 80 ler kar?st?g? için pek girismek istemedim.Ally taraf?nda eger oynamak isteyen olursa bu sekilde arada bir kafa dag?mak isteyen oyundan Xassapally mesaj atabilir. Ya da bu konunun alt?na yazabilir. Tesekkürler simdiden görüsmek üzere.
    Edited: April 17, 2023

2. Twink bracketleri 19, 39 , 60 , 70 , 79 olarak warmanede var.

19= LESS QQ MORE PEW PEW (A)
    39= District Thirtynine (A)
    60= Pride (A)
    70= Hyjal Kids (H)
    79= Your Time Has Come / Deathlisted / PEW PEW PEW / First Blood / baya bir 79 guildi var

50 level twink oynaman? tavsiye etmem üstteki bracketlerden birini oynarsan daha çok zevk alabilirsin. Pride ve Hyjal kids kendi levellerini raidlerini yap?yorlar. 39 guildi ölü ama 39 bracketi çok zevkli e?er stv ve tanariste tak?l?rsan. 19 bracketinede çok ilgi var wpvp yerine genelde bg tak?lan bir bracker 19. 79 tavsiye etmiyorum 79 oynamay?n 79 oynatt?rtmay?n.

3. 19 lvl bir ally hunterim mevcut. Arasira oynuyorum ama son zamanlar partner olmadigindan girmiyorum oyuna. Eger 19 lvl de kalmayi dü?ünürseniz aksamlari beraber WSG atabiliriz yada The Barrens haritasinda 20-35 arasi karakterleri farmlariz. Ben de beraber oynayacak partner bulacagimdan eskisi gibi girmeye calisirim, hatta ayni kafadan birkac oyuncu daha bulursak, saglam party halinde de takilabiliriz. Oyundaki karakter adim: Raauf
    Edited: April 19, 2023

4. May 19, 2023  

5. May 20, 2023  
    sormas? ay?p twink nedir
    80'den küçük (yukarda kaç?n iyi oldu?u yaz?yor), temelde Battleground yani PvP için oynanan, normalden daha iyi üst-ba?la donat?lm?? level'?na göre daha güçlü karakterler.

Bu WoW'da ve MMOG oyunlar?ndaki anlam?.

Asl?nda argo ?ngilizcede ho?, parlak görünümlü genç e?cinsel erkek anlam?ndad?r.

Not: Böyle ?ngilizce kelimeleri çözmek için Google'da "twink urban dictionary" diye aratabilirsin.
    Urban Dictionary, bizdeki ek?i sözlük benzeri bir sitedir, en yukarda oy verilen sonuçlara göre okursun.

6. May 24, 2023  
    Sözlük gibi cevab?n için gerçekten te?ekkürler.