1. May 9, 2023  

oyunda yazd?klar?m? göremiyorum

iyi günler herkese oyuna yeni ba?lad?m ama yazd???m ?eyler chat ekran?nda gözükmüyor whisper say fark etmeksizin hiçbir ?ey gözükmüyor çözümünü bilen var m? acaba te?ekkürler

2. May 9, 2023  
    iyi günler herkese oyuna yeni ba?lad?m ama yazd???m ?eyler chat ekran?nda gözükmüyor whisper say fark etmeksizin hiçbir ?ey gözükmüyor çözümünü bilen var m? acaba te?ekkürler
    Galiba Level 15'e kadar SPAM filtresi uyguluyor Warmane, yak?nda yeni karakter açmad?m, 20 lvl da olabilir.

15 ya da 20 ol gözükecektir.
    Ayr?ca Dungeon Finder'la kat?ld???n Party içinde /party yaz ENTER yap, yazd?klar?n gözükür ve /w ile whisper (f?s?ldamak) yaparak da özel mesaj yazabilirsin.
    Ama normal konu?ma ya da /y yell (ba??rma) yapmana reklam? engelleme diye izin vermiyor.

3. May 10, 2023  
    50 level karakterim ama yine de yazam?yorum ba?ka bi karakterden denedi?im zaman sorunsuz gözüküyor yazd?klar?m muhtemelen yanl?? bir ?ey yapt?m block yedim umar?m k?sa sürede düzelir

4. May 10, 2023  
    50 level karakterim ama yine de yazam?yorum ba?ka bi karakterden denedi?im zaman sorunsuz gözüküyor yazd?klar?m muhtemelen yanl?? bir ?ey yapt?m block yedim umar?m k?sa sürede düzelir
    Olabilir, örne?in bir mesaj?nda alt?n sat??? gibi bir ?ey yazarsan otomatik susturuyor, ama genelde k?sa sürede geri aç?l?yor.
    Sa? alttaki k?rm?z? soru i?aretinden ticket aç?p durumu anlat, hallederler.