1. Mi újság a szervereken?

    Tisztelt Tagok,

    Csupán kíváncsiságból nyitnám meg ezt a threadet, mivel érdekl?dnék mi a helyzet a jelenlegi létszámot illet?en a szerveren. Rengeteg magyar játékossal találkozom, kérlek írjátok meg a tapasztalataitokat hogy érzitek magatok, milyen céljaitok vannak a jöv?ben itt, stb.

    Számomra abszolút pozitív csalódás a gaming itt, mivel több közösségben is kipróbálhattam magam, számtalan ismer?ssel/haverral gazdagodtam a Warmanenek köszönhet?en. Épp ezért is térek vissza rendszerint, bár hozzátenném, hogy néha nehéz elengedni egy-egy társat nyilván IRL "problémák" miatt.

    A karaktergearel?désben mindig kaptam segítséget, amit igyekeztem is viszonozni. PvP-ben még van tartalék azt érzem, 2.2k fölé 2v2-ben szívesen mennék, ha valakit esetleg érdekel. Insect Swarmos resto druidot tudnék hozni. :D

    Köszönöm a moderátoroktól amennyiben maradhat, remélem tudunk pár hasznos gondolatot cserélni itt.

    Üdv nektek!

  2. Tisztelt Tagok,

    Csupán kíváncsiságból nyitnám meg ezt a threadet, mivel érdekl?dnék mi a helyzet a jelenlegi létszámot illet?en a szerveren. Rengeteg magyar játékossal találkozom, kérlek írjátok meg a tapasztalataitokat hogy érzitek magatok, milyen céljaitok vannak a jöv?ben itt, stb.

    Számomra abszolút pozitív csalódás a gaming itt, mivel több közösségben is kipróbálhattam magam, számtalan ismer?ssel/haverral gazdagodtam a Warmanenek köszönhet?en. Épp ezért is térek vissza rendszerint, bár hozzátenném, hogy néha nehéz elengedni egy-egy társat nyilván IRL "problémák" miatt.

    A karaktergearel?désben mindig kaptam segítséget, amit igyekeztem is viszonozni. PvP-ben még van tartalék azt érzem, 2.2k fölé 2v2-ben szívesen mennék, ha valakit esetleg érdekel. Insect Swarmos resto druidot tudnék hozni. :D

    Köszönöm a moderátoroktól amennyiben maradhat, remélem tudunk pár hasznos gondolatot cserélni itt.

    Üdv nektek!
    Én összességében úgy gondolom, hogy magyar PvP közösség/guild sajnos nincs a szerveren. Egyrészt ehhez kéne korábbról hozott exp, és nem az a magyar fajta, hogy én nagy jampi vagyok ám, és ha fel is tud mutatni egy BIS karit amire ráköltötte a gatyáját a gameplayb?l hamar kiderülnek a hiányosságok. (Back pedal, megeszi a fake castokat, stb) Én sajnos ezt tapasztaltam, ezért nem igazán keresem a kapcsolatot a magyarokkal a szerveren f?leg, hogy a tapasztalatom alapján a nagy többség csak PVE-zik, esetleg valami casual pvp még ami belefér neki. Szerencsére tettem szert barátságokra itt én is, amik azóta is kitartanak ugyanakkor szerintem egy jól szervezett PvP Guild nagyon király lehetne. Nyilván ehhez megkéne követelni a Warmanen általános "beugrónak" elvárt 1750-es achit vagy a 25k hk-t. Hozzáteszem szerintem utóbbi annyira se szavatolja a skillt mint el?bbi, sok eredetis guild társam volt 2-300k hkval, és alig tudta átlépni az 1600-at. ---> Ha ilyen módon gondolkozol sajnos megosztod a közösséget, illet?leg élb?l a frakciók is megosszák azt. Ez egy hátulüt?je a dolognak. Én ugyanakkor egy ilyen "elitistább" PvP guildbe nagyon szívesen mennék, persze csak ha megvan az elhatározás és egy megfelel? vezet?ség, és nem hirtelen fellángolás a dolog. Én már rendelkezem fix társsal (irl barát) 2s-re de bármikor szívesen látunk bárkit egy kis wpvphez (nem low level farmolás) vagy premadekhez Icecrown Alliance oldalon. - Ingame.: Silandiel : )

  3. Köszönöm az értelmes hozzászólást, valid pontokat soroltál fel, melyekkel többnyire egyetértek. Mivel te tapasztalatokról írtál, ezért ebben a formában ehhez nem nagyon tudok mit hozzáf?zni, mert nekem ebb?l sokkal kevesebb jutott. Guildtársakkal próbálkoztunk 2s-sel, de nagyon érz?dött ez az er?s PvE irányultság amit említettél. Azóta néhanapján joinolok egy rbg-t, tolok pár soloQ meccset, hogy meglegyen az aréna pont+honor, amit aztán befektetek szintén PvE értékbe :D hogy eladhassam coinért lol.
    Szóval ja, érdekes itt a PvP, szerintem komolyabban nem is nagyon érdemes foglalkozni vele. Én személy szerint megmaradok a casual szinten. Habár nekem is van bis karim, de valamiért nem vonzanak ezek a top pvp guildek, ahol world raideket szerveznek (Orgrimmar raid pl. pont vicces), de a campelés black gate el?tt szerintem nevetséges. :D

  4. Sztem sem érdemes itt komolyan pvp-zni, f?leg nem addig amíg bent van shm arénán. Meg az egész icc 25 hc gear+ruby túl op pvp-re. De kinek mi tetszik.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •