1. June 6, 2016  

  2. June 6, 2016  
    Salutare si bine v-am găsit,
    Tocmai ce m-am înregistrat pe acest serv.
    O intrebare:Se poate transfera un car.de pe alt serv?
    Nu..............

  3. June 6, 2016  
    Salut, sunt nou pe Deathwing joc la alianta, draenei shaman. Vreau sa stiu daca exista guild roman pe acest realm? Sau macar niste romani la alianta, sa cunos si eu pe cineva.
    Nu exista guilda de romani din cate stiu io, dar sunt f multi romani care joaca dupa cum vezi pe forumu asta.

  4. June 8, 2016  

  5. June 9, 2016  

  6. Intalnesc problema asta dupa ce descarc mist of pandaria ce pot face ...am incercat si sa deschid ca administrator aceasi problema
    Data/enGB/wow-update-enGB-18273.MPQ: World of Warcraft can’t make a required change to an archive file. Be sure you have write permission for the World of Warcraft folder or try running the game in administrator mode.

  7. Salut,este vreo guilda decenta pve RO la Horde ? nu caut ceva neaparat cu full progress..joc de putin timp wotlk,momentan joc pe un resto druid 5.3k gs pve...sau daca stie cn o guilda de straini nu neaparat cu full progress sa imi lase un PM..
    Edited: June 13, 2016

  8. pai pe ce server joci? Lord. sau ICC


  9. Guilda cu core romanesc (officers) dar mixta pe realmul Icecrown la Alliance http://forum.warmane.com/showthread.php?t=309520

  10. Cine stie unde sa ma adresez nu am fost online de vreo 2 sapt :| si sigru nu fac reclame:Your account has been suspended for 6 days due to Advertising!

  11. July 3, 2016  
    Nu se descarca patch -ul....ce ar trebui sa fac?????

  12. Salut !

    Cum as putea sa-mi schimb rasa din Troll in Orc ? Pe iccecrown

  13. Dai la My Account si intri la Services, selectezi realm-ul, caracteru, race change si cu ce cumperi race change-ul (costa 20 coins sau 20 points).

  14. Exista vreo guilda RO pve pe Icecrown/Horde?

First ... 12526061626364 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •