1. Icecrown [Romanian Core(EU Guild)] - [HomE] - Heroes of mother Europe

    [HomE] - Icecrown


    Despre noi



    HomE este un proiect infiintat de catre Highboorne(Cristea Marian irl), cu 7 ani de joc, 5 expansion-uri experienta si 2 guilde anterioare care au avut un real succes pe vechiul Molten cat si pe Retail. Impreuna cu voi vom stabili bazele unei guilde puternice si rezistente, urmarind un progres Hardcore precis si bine pus la punct. Guilda noastra este una mixta,recrutand doar playeri EU (GMT +2) si care se va baza pe PvE ,dar si pe PvP.





    Ce cautam


    Cautam oameni maturi, cu simtul umorului, capabili de a lega niste prietenii pe termen lung, dar si inzestrati cu asa numitul "skill". Pentru recrutari o sa avem optiunea de interviu ,nu aplicatie,deoarece aplicatia poate fi "plagiata" (sunt o multime de "aplicatii" pe google).

    Recrutam


    Warrior

    Paladin

    Hunter

    Rogue

    Priest

    Death Knight

    Shaman

    Mage

    Warlock

    Druid


    Programul de raid

    In principiu o sa incepem pe la un 16:30 srv time / 19:30 ora RO

    In curand site-ul nostru va fi gata si veti putea afla mai multe detalii privind sistemul nostru de loot DKP, informatii privind raidurile si multe altele.

    Va multumim pentru timpul acordat ,
    O zi buna !
    Highboorne

    P.S.: Voi reveni cu un edit la post pentru urmatoarele update-uri. In cel mai scurt timp veti gasi un post in limba engleza pe forumul de recrutare de pe realmul Icecrown !
    Edited: June 16, 2016 Reason: Name/Realm Change



  2. Cuz you got the template from same place ...that's why...and don't say me that it's your creation !

  3. Salut!
    As vrea sa stiu daca se poate pe ce factiune o sa creati guilda, sa fac si eu cateva nivele early, inainte sa incerc sa fac aplicatie. Daca sunt respins, asta e, nu-i nimic.

  4. Salut!
    As vrea sa stiu daca se poate pe ce factiune o sa creati guilda, sa fac si eu cateva nivele early, inainte sa incerc sa fac aplicatie. Daca sunt respins, asta e, nu-i nimic.
    Guilda este la Hoarda


  5. Mai exista guilda asta pe server?

  6. sunt interesat de un "join" in guilda mai e cnv activ sau e vechi rau acest topic
    PS: fost Molten Wow donor si acum am inceput sa joc aici pe Lordaeron
    Edited: April 26, 2016 Reason: newbie

  7. May 7, 2016  


  8. eu nu vad guilda on? Sau nu merge cautarea calumea

  9. eu nu vad guilda on? Sau nu merge cautarea calumea
    A doua varianta este mai ok :D



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •